in ,

Polkaswitch Genel Lansmanı İçin Ön Kayıt

Lansman Tarihi: 24 Mart 2021, Perşembe

Lansman Öncesi Ayrıntılar

Polkaswitch, projenin halka açık genel lansmanını tamamlarken ve kripto topluluğu genelinde farkındalık yaratırken sizi bir sonraki heyecan verici aşamaya katılmaya davet ediyor. Başından beri Polkaswitch ile birlikte olan tüm sadık destekçiler ödüllendirilecek. Süreç oldukça basit ve kolay. Öncelikle destekçilere bu tanıtıma ve özel pazarlama güncellemelerine ilk erişim sağlanacak.

Polkaswitch Lansmanı Nasıl Gerçekleşecek?

Bunu şu anda hala sır olarak tutuluyor, ancak bunun yapılması gerektiğini için de ayrıca heyecan duyuyoruz. Son birkaç ayda birçok proje lansmanı gördük ve bu ön kaydın, lansman gününde gelen koyu destekçilerimizi ayırmanın harika bir yolu olduğuna inanıyoruz. Bunun için tam olarak bir filtre uygulayamasak da, uzun vadeli Polkaswitch destekçilerini ödüllendirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yoğunluktan ve kalabalıktan önce erişebileceğiniz diğer programları da lansmanla birlikte yayınlayacağız.

Bu Google Formunu kullanarak ön kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Formu doldurduğunuz sırada “How did you hear about Polkaswitch?” sorusuna @lupoBTC yazmayı unutmayın.

Polkaswitch’in Başarısına Giden Adımlar:

Google formunu kullanarak kaydolan topluluk üyelerinin kampanyaya uygun olabilmeleri için aşağıdaki görevleri ayrıca tamamlamaları gereklidir:

Daha önce belirtildiği gibi ödüllerin, etkinlikle ilgili öncelikli erişime sahip olacak ilk destekçilerimize gitmesini sağlamak üzere kayıtlar yalnızca sınırlı bir süre için açık olacaktır. Ekibimiz herkese açık lansmanımızla ilgili en son haberleri sağlayacağından, önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Polkaswitch Hakkında

Polkaswitch, küresel finans ve kripto para borsalarının geleceğini güçlendiren merkezi olmayan bir çapraz zincir likidite protokolüdür. Kripto para ekosistemine birlikte çalışabilirlik ve zincirler arası likidite sağlamayı amaçlayan bir topluluk projesidir. Trader’ların zincirler arasında değer yakalamasına ve tüm kripto para varlıkları için sorunsuz likidite sağlamasına olanak tanıyoruz. Protokolü birden çok ağ için geliştirdik çünkü kripto varlıklarının tek bir ağa dayalı olmadığını anlıyoruz.

Vizyonumuz, trader’ların ekosistemini güçlendirmek ve şu anda mümkün olanın da ötesine geçmelerini sağlamak ve kripto para ticareti için yeni bir paradigma oluşturabilmektir.

Bize Katılın:

Telegram Duyuruları: http://t.me/polkaswitchANN

Telegram Official Sohbet: http://t.me/polkaswitch

Twitter: https://twitter.com/polkaswitch

Email: [email protected]

Website: https://polkaswitch.com/

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

24 Mart 2021 Tarihli Filecoin, Bitcoin Ve Chainlink Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin Ve Kripto Para Piyasası Düşüşte: Son 24 Saatte Neler Oldu?