in , , ,

Polkamon Nedir Ve Polkamon IDO’suna Nasıl Katılınır?

Polkamon; blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan, göze hoş gelen bir şekilde animasyonlu dijital koleksiyon öğeleridir. Her Polkamon, diğer herhangi bir NFT’den ayırt edilemeyen gerçekten benzersiz bir NFT ile desteklenir ve Polkamon platformundaki yerel ERC-20 tokeni olan PMON tokenleri ile paketten çıkarılabilir. Her bir koleksiyon benzersizdir, özgündür ve nadiren farklılık gösterir. Polkamon NFT koleksiyonu; modern oyunlara, sanat eserlerine ve diğer blockchain bağlantılı ürünlere kolayca entegre edilebilir.

Polkamon piyasaya sürüldüğünden beri, aldığı ilgi yoğunluğu son derece yüksek. Bir haftadan kısa bir süre içinde, görsel olarak en çekici NFT evrenini yaratma misyonu olarak on binlerce yeni hayran Polkamon’a katılıyor. 31 Mart 2021 tarihinde saat 19:00’da, yumurtalarını talep eden kullanıcılar Polkastarter’da PMON tokenlarını satın almak üzere bir bilet kazanacak kadar şanslı olup olmadıklarını öğrenecekler. Peki Polkamon IDO’suna katılım aşamaları nasıl olacak?

  1. POLS token sahipleri dahil herkesin yumurtalarını web sitesinden “claim” etmesi gerekecektir. Yumurtalar 29 Mart 2021 tarihinde TSİ 02:00’a kadar alınabilir. Yumurta talep sürecinin bir parçası olarak, tüm kayıtlı cüzdanlar toplanacak ve iki havuza bölünecektir: POLS tokenlarını tutan ve tutmayan cüzdanlar.
  2. POLS havuzuna 100 Polkastarter Baby Dragons, topluluk havuzuna ise 80 Silver Baby Dragon NFT tahsis edilecektir. Her iki ejderhanın da alıcılarına 500 dolara kadar PMON Polkastarter’ın halka açık satışına katılma hakkı verilecektir.
  3. 29 Mart 2021 tarihinde TSİ 14:00’dan bir süre sonra, Gizemli Polkamon Yumurtaları kazananları ortaya çıkarmak için yumurtadan çıkacak!
  4. Bu “dragons” (ejderha) kazananları onları hemen takas edebilecek.
  5. 31 Mart 2021 tarihinde TSİ 08.00’da Polkamon Dragon tutucularından bir anlık görüntü alınacak. Bu, Polkastarter ekibine gönderilecek ve PMON IDO’ya kimin katılabileceğini o gün TSİ 15:00’da kesinleştirilecektir.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Tahminlerinde Yanılmayan Mike McGlone, Yeni BTC Fiyat Hedefini Paylaştı

Sorare

Sorare Nedir Ve Nasıl Oynanır?