in ,

Polkadot Ekosisteminde İşlem Hacmine Göre İlk 5 Kriptopara

Polkadot, blokzinciri projeleri için bir merkez görevi gören çok zincirli bir ağdır. Birlikte çalışabilirlik özelliği ile çeşitli ağlara bağlanır ve güvenlik ve hızlı işlemler sağlamak için ultra verimli bir altyapı kullanır.

Son aylarda, kriptopara birimlerinin toplam hacmi hızlı bir şekilde artıyor. Kriptopara piyasası için büyüyen yatırımcı sayısının yanı sıra, token ticaret hacmi de değer kazandı. İşlem hacmi, belirli bir süre içinde takas edilen coin sayısı ile ölçülüyor.

Polkadot ekosistemindeki temel özellik ile bu ağın tokenleri hacim olarak yükseldi. Ayrıca Polkadot, kullanıcıların ve yatırımcıların dikkatini çeken güvenlik ve hızlı işlemler sağlar. Sonuç olarak, Polkadot ekosistemindeki kripto tokenlerinin ticaret hacmi etkileyici.

Polkadot ekosistemindeki en iyi 5 kripto tokenine hacim olarak baktığımızda ve bunlar şu şekildedir: DOT, LINK, KSM, ONT ve FRONT.

Polkadot Ekosistemi Tokenleri

DOT, 5.5 milyar dolarlık işlem hacmiyle Polkadot ekosisteminde en üst sırada yer alıyor ve onu 4.1 milyar dolarlık işlem hacmiyle Chainlink (LINK) izliyor. Liste, 515 milyon dolarlık işlem hacmiyle Kusama (KSM) ile devam ediyor ve ardından 435 milyon dolarlık işlem hacmiyle Ontology(ONT) ile devam ediyor. Frontier (FRONT) tokeni ise 229 milyon dolarlık işlem hacmiyle listede ilk beşinci sırada yer alıyor.

Polkadot ekosisteminde kullanılan bu blockchain teknolojisi, kullanıcıların daha hızlı işlem yapmalarını sağlıyor. Gelişmeler, güvenliği sağlayarak yatırımcıların saniyede çok sayıda işlem yapmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, bu özellik ekosisteme ek bir yapı olarak öne çıkıyor ve token için yüksek ticaret hacmi sağlıyor. Son olarak Polkadot ekosistemindeki gelişmelerin önümüzdeki haftalarda çokça kez etkisinin görüleceği beklenmektedir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Sorare

Sorare 680 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

CFTC’nin, Binance ABD Hakkındaki Soruşturması Genişletiliyor