in

Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizi | 10 Kasım 2021

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Twitter: Kripto Kirpi

Polkadot (DOT)

11 Kasım’da başlayıp 9 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Polkadot parachain müzayedeleri heyecanla beklenirken 49-53 dolar bandında yatay hareket etmeye devam ediyor. DOT, 55 dolar seviyelerinde yeni bir zirve belirledikten sonra bu yatay görünüm içerisine girmiş durumda.

Polkadot

53 dolar direnci üzerinde başarılı bir şekilde tutunması halinde 66-72 dolar bölgesinde majör bir direnç oluşturabilir. 72 dolar direncinin kırılımı halinde ise 79 dolar seviyelerinde yeni bir zirve gerçekleştirebilir. Olası bir geri çekilme halinde sırası ile 44 ve 37 dolar seviyelerinde destekler bulunuyor.

Solana (SOL)

Kripto paralar çevresinde en güçlü analiz araçlarından biri olarak görünen Nansen’in 2022’nin ilk çeyreğinde Solana ağına geçeceğini açıklaması yine bu çevrelerce bullish bir haber olarak yorumlanıyor.

237 dolar direncinin üzerinde tutunma çabalarını da gösteren SOL, bu çabalarında başarılı olması halinde 280-310 dolar bölgesinde majör bir direnç ve yeni bir zirve oluşturabilir. 237 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde olası bir düşüş trendi 201 dolar desteğine kadar geri çekilmeler yaşatabilir.

Avalanche (AVAX)

Ekim ayı içerisinde aldığı yatırımlar sonrası başlattığı ralli ile kasım ayı içerisinde 96 dolar seviyelerinde yeni bir zirve gerçekleştiren AVAX, bu yazının hazırlandığı saatlerde 92 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. 89 dolar seviyelerindeki desteğin üzerinde başarılı bir şekilde tutunarak tekrardan yönünü yukarı çevirmiş durumda.

Yükseliş trendinin devam etmesi halinde 103-107 dolar bölgesinde yeni bir direnç bölgesi oluşabilir. 107 dolar direncinin kırılımı halinde 112 dolar seviyelerinde yeni bir trend için onay almayı bekleyebilir. 85-89 dolar aralığındaki ara desteklerin kırılımı halinde ise 76-78 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar yeni bir düşüş trendi oluşturabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Ethereum, Değer Olarak Bitcoin’i Geçebilecek mi?

IGO Nedir? Gaming Blockchain’in En Popüler Finansman Trendi