in , ,

Polkadot (DOT) İçin Rakamlar Neler Söylüyor?

POLKADOT (DOT)

Temmuz ayı başlarında dev borsalar tarafından listelenmeye başlayan Polkadot (DOT), projesi itibariyle de yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Polkadot, Web3 Vakfı tarafından oluşturulmuş olan açık kaynaklı bir projedir ve blockchain ağlarının birlikte çalışmasını sağlayan parçalanmış bir protokol olarak tanımlanır.

Bu dönemde 2.0000$ seviyelerinde fiyatlama DOT bu ilgi ile birlikte çok kısa bir süre içinde ilk haftayı 4.5500$, ikinci haftayı ise 6.8000$ seviyelerinde kapatarak %100’ün üzerinde bir kar oranı bıraktı.

Ağustosun son günlerinde başlayan altcoinlerdeki düşüşe ayak uyduran Polkadot’da 4.87xx ve 3.64xx bölgelerine bir geri çekilme söz konusu oldu. 2020 yılının sonlarına geldiğimiz bu günlerde ise DOT bize şöyle bir tablo sergiliyor:

Polkadot (DOT)

28 Aralık haftasına %20 gibi bir yükseliş ile giriş yapan DOT, kendi ATH’si için yoluna devam edecekmiş gibi görünüyor. XRP haberlerinden de çok fazla etkilenmemesi bu dönemde bu şekilde güçlü durarak yolunun açık olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

5.1238, 5.5815 ve 6.0174 dirençlerini soluksuz bir şekilde kıran DOT, 6.0170 üzerinde tutunduğu sürece 6.86xx bölgesinde olan rekorunu tazeleyecek gibi görünüyor.

Bu noktadan sonraki hedefler 7.73xx ve 8.85xx seviyeleri olarak görünüyor.

2021 yılına girerken Polkadot ağındaki bir defi projesi olan Reef Finance’ın Binance’de listelenecek olması da DOT’u güzel günler beklediğini bir habercisi olabilir.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

O Ülkeler Kriptopara Yatırımcılarına Kucak Açtı! Kriptopara ile Vatandaşlık Veren Ülkeler Hangileri?

ripple,XRP

XRP’ye Bir Darbe Daha: Coinbase XRP İşlemlerini Askıya Aldı!