in , , ,

Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Teknik Analizleri I 04.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Polkadot (DOT)

Oluşturduğu minör trendin kırılımı gerçekleştiren Polkadot (DOT), 16.75 dolar desteğine doğru hareket ediyor. 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesinin altına da sarkmış olması düşüşlerin devam edebileceği şeklinde yorumlanabilir.

Polkadot (DOT)
Polkadot (DOT) Teknik Analizleri I 04.03.2022

16.75 desteğinden yukarı yönlü yeni bir ivme kazanması halinde trend içerisine geri dönüş için çalışacaktır. Yüksele trendi devam ettirmesi halinde 21-25 dolar bölgesinde bulunan majör direnci tekrardan test edebilir.

Cardano (ADA)

Düşüş trendi içerisindeki hareketlerine devam eden Cardano (ADA), bu yazına hazırlandığı saatlerde 0.870 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. 0.830 desteğine doğru hareketlerine devam eden ADA, bu düşüş trendinden çıkması halinde 1.000 dolar direncini tekrardan test edebilir.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Teknik Analizleri I 04.03.2022

1.000 dolar direncinin kırılması halinde sırası ile 1.100 ara direncini ve 1.200-1250 bölgesindeki direnci test etmek isteyebilir. 0.830 desteğinin kırılması halinde ise 0.760 desteğini tekrardan ziyaret edebilir.

Binance Coin (BNB)

Dün piyasa genelinde gerçekleşen düşüşlerden en az etkilenen coin’lerden biri olan Binance Coin (BNB), %1.70 civarında düşüş gerçekleştirdi. 391 dolar desteğine teması ile aldığı tepki ve EMA50 göstergesi üzerinde kapanışlar gerçekleştirmesi yukarı yönlü hareketlerin belirtisi olarak yorumlanabilir.

Binance Coin (BNB)
Binance Coin (BNB) Teknik Analizleri I 04.03.2022

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde 413-437 dolar bölgesini kırmaya çalışmak isteyecek olan BNB, bu bölgeyi kırması halinde 470 dolar direncini test edebilir. 391 dolar desteği altında gerçekleşecek kapanışlar halinde ise 363 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Trava Kurucusu ve CEO’su Minh Nguyen ile AMA Etkinliği

WINkLink (WIN) ve MOBOX (MBOX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor