in ,

Polkacity (POLC) %113 Yükseliş Yaşadı

polkacity

Polkacity, özellikle blokzinciri alanında tecrübeli yazılımcılardan ve kripto pazarlama sektöründe görev alan yetenekli bir ekip tarafından desteklenmektedir. Proje, aynı zamanda son dönemde oldukça popülerleşen NFT altyapısına sahip.

Sanal bir şehir kurarak bu şehrin içerisindeki varlıklara yatırım yapma imkanı tanımakla beraber bu doğrultuda sanal varlıkların sahipliğinde inovasyon yaratılması amaçlanıyor. Satın alınan tüm mallar ve ürünler NFT cinsinden yatırımcının cüzdanına yattığı için yatırımcılar satın aldıkları ürünlerin orijinalliğinden emin olabiliyorlar.

polkacity

NFT’ler, 2018 yılında Crypto Kitties’in piyasaya sürülmesi ve başarıya ulaşması ile birlikte giderek daha popüler hale gelmiş durumda. Bugünlerde ise bir NFT hype’ı yaşanmakta. Axi Infinity’nin de yeni ATH yapmasıyla NFT sektörü oldukça ilgi çekici hale geldi.  Polkacity, NFT’lerin sanal varlık pazarı için büyük potansiyel taşımaktadır. Kripto koleksiyonlarının çekiciliğinden yararlanan Polkacity, yeni sanal ekonomiyi oyunlaştırma şehir ekonomisiyle bütünleştiren ve yepyeni bir iş modeli oluşturan ilk projelerden biri olma özelliği taşıyor. 

Polkacity (POLC) %113 Yükseldi

Bugün ise günlük grafikte POLC %113 yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. Şu anda yaşanan NFT hype’ı NFT projelerine ilgiyi arttırmakta ve keskin yükselişler görmemize olanak tanımaktadır. $0.1195 dolardan işlem gören Polkacity yeni bir ATH yapıp yapmayacağı konusunda yatırımcıları meraklandırıyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Boğa Rallisi İşaretleri

Kriptopara, Bitcoin

24 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü