içinde , ,

PolkaCity (POLC) KuCoin’de Listeleniyor: PolkaCity (POLC) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin PolkaCity (POLC) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. PolkaCity (POLC) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çifti POLC/USDT’dir. 30 Kasım yarından itibaren “trading”, 1 Aralık’ta da “withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

PolkaCity (POLC) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
249,567,217 POLC$87,935,0562021-02-26ERC-20, BEP20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
43,312,468 POLC$22,211,836$0.12

PolkaCity (POLC), NFT, DeFi ve oyun dünyalarını birleştiren, tamamen sözleşmeye dayalı benzersiz bir metaverse projesidir!

PolkaCity (POLC)
PolkaCity (POLC) KuCoin’de Listeleniyor

PolkaCity, yatırımcıların sanal bir şehirde sanal varlık satın almalarını sağlamak için blokzincirinin gücünü kullanan NFT tabanlı bir platformdur. PolkaCity, ilginç bir sanal yatırım deneyimini garanti eder. Platform, sanal taksilere, enerji istasyonlarına ve diğer temel hizmetlere sahip olarak kar elde edebileceğiniz bir yerdir.

Paranızı yatırdığınız her varlık bir sözleşmeye aittir. Böylece varlıklarınız hala sizde olduğu sürece haftalık ödemenizi garanti eder. Polka City’nin misyonu, dijital bir şehir aracılığıyla NFT, DeFi ve Polkadot dünyalarını birleştirmektir.

Official Website: https://www.polkacity.io

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 29 Kasım 2021

kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Teknik Analizi | 29 Kasım 2021