içinde

PolkaCity (POLC) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: PolkaCity (POLC) Nedir?

PolkaCity (POLC) yatırma işlemleri 28 Şubat TSİ 15:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise 1 Mart’ta listelenecek.

Yatırımcılar PolkaCity (POLC) için 28 Şubat TSİ 15:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. POLC için spot işlemler (POLC/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 1 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak POLC’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 2 Mart TSİ 15:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının POLC listeleme haberi:

PolkaCity (POLC) Nedir?

PolkaCity, yatırımcıların sanal bir şehirde sanal varlık satın almalarını sağlamak için blokzincirinin gücünü kullanan NFT tabanlı bir platformdur. PolkaCity, ilginç bir sanal yatırım deneyimini garanti eder. Platform, sanal taksilere, enerji istasyonlarına ve diğer temel hizmetlere sahip olarak kar elde edebileceğiniz bir yerdir.

Paranızı yatırdığınız her varlık bir sözleşmeye aittir. Böylece varlıklarınız hala sizde olduğu sürece haftalık ödemenizi garanti eder. Polka City’nin misyonu, dijital bir şehir aracılığıyla NFT, DeFi ve Polkadot dünyalarını birleştirmektir.

PolkaCity (POLC)

PolkaCity dijital varlıkların orjinal sahiplerine token yoluyla, karşılıklı fayda sağlayacak olan yepyeni bir iş modeli oluşturmak için NFT teknolojisini kullanmaktadır. Platform üç taraf arasında karşılıklı fayda sağlayan bir NFT iş modelidir. Taraflar; dijital varlıkların sahibi, PolkaCity sahipleri’dir veya bu taraflardan herhangi biri olabilirsiniz.

  • Dijital Varlık Sahipleri için: Belirli bir varlığın sahibi tarafından oluşturulan NFT işlem fiyatının sabit bir yüzdesini kazanacak, NFT marketlerinde gerçekleşene tüm NFT ticaret işlem fiyatını oluşturacaktır. NFT’nin alınması ile sağlanan lisanslar, NFT satın alımlarına dahil edilecek ve dijital varlıklar NFT borsasının oluşturulmasını sağlayacaktır.
  • PolkaCity Sahipleri: POLC ekosistemde dijital varlıkların token haline getirilmesi, toplanması ve ticareti için kullanılan token’dir. POLC sahipleri, dijital varlıklar ekonomisine istedikleri gibi katılabileceklerdir

Official website: https://www.polkacity.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

SWIFT Sistemi Nedir? Rusya’nın SWIFT Sisteminden Çıkarılmasının Sonuçları

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı?