in ,

PolkaCity (POLC) AscendEX’te Listeleniyor: PolkaCity (POLC) Nedir?

AscendEX kriptopara borsası yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin PolkaCity (POLC) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

AscendEx, PolkaCity token’ini POLC (POLC/USDT) işlem çiftinde listeleyeceğini duyurdu.

PolkaCity (POLC) yatırma işlemleri bugün (11 Şubat) TSİ 05:00’de AscendEX borsasında işleme açıldı. Yatırımcılar, bugün (11 Şubat) TSİ 17:00’den itibaren AscendEX borsasında POLC alım-satımı yapabilecek.

Resmi AscendEX Twitter hesabının POLC listeleme haberi:

PolkaCity (POLC) Nedir?

PolkaCity, dijital bir şehirde tamamen bağımsız sözleşmeler aracılığıyla, dijital menkul ve gayrimenkul yatırımları yapmanıza olanak sağlayan bir NFT platformudur.

PolkaCity (POLC)

PolkaCity dijital varlıkların orjinal sahiplerine token yoluyla, karşılıklı fayda sağlayacak olan yepyeni bir iş modeli oluşturmak için NFT teknolojisini kullanmaktadır. Platform üç taraf arasında karşılıklı fayda sağlayan bir NFT iş modelidir. Taraflar; dijital varlıkların sahibi, PolkaCity sahipleri’dir veya bu taraflardan herhangi biri olabilirsiniz.

  • Dijital Varlık Sahipleri için: Belirli bir varlığın sahibi tarafından oluşturulan NFT işlem fiyatının sabit bir yüzdesini kazanacak, NFT marketlerinde gerçekleşene tüm NFT ticaret işlem fiyatını oluşturacaktır. NFT’nin alınması ile sağlanan lisanslar, NFT satın alımlarına dahil edilecek ve dijital varlıklar NFT borsasının oluşturulmasını sağlayacaktır.
  • PolkaCity Sahipleri: POLC ekosistemde dijital varlıkların token haline getirilmesi, toplanması ve ticareti için kullanılan token’dir. POLC sahipleri, dijital varlıklar ekonomisine istedikleri gibi katılabileceklerdir.

Official website: https://www.polkacity.io/

Whitepaper: PolkaCity-Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Rusya’dan Kripto Para Düzenleme Raporu

Ücretsiz NFT Mint’leyebileceğiniz 5 Pazar Yeri