içinde

Polkacity Metaverse Konutları

Polkacity sahiplerine müjde, konut satışları başlatıyor!

NFT evleri kendi APY’lerine sahip olacak, aynı zamanda Polkacity’de vakit geçirmeniz ve çeşitli aktivitelerin tadını çıkarmanız için inşa edilecek. Daha büyük evlerin bahçeleri, TV’si, atari oyun odaları ve çok daha fazla çeşitli avantajları olacak. Bu makalede belirtildiği gibi, metaverse gerçek hayattaki sorunlardan hiçbirine sahip değildir; ödenmemiş kiralar için endişelenmek, evinize su basması dolayısıyla sigorta ile uğraşmak ve mülkünüze zarar veren hiçbir gerçek yaşam unsuru yok. APY’nin ve oyun içi avantajların keyfini çıkarın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş tip ev seçeneği:

  1. PolkaCity Tiny Home

Fiyat: 10.000 POLC, her zincirde 100 Tiny Home NFT’si

APY: %50

1 garaj ve 1 araç NFT’si

Tiny Home, evler arasında fiyatı en uygun olanıdır, bir araçlık garajı bulunmaktadır. NFT arabanızı evinizin garajında üretebilir ve keyifle sürebilirsiniz.

  1. Polkacity Bachelor Pad

Fiyat: 15.000 POLC, her zincirde 75 Bachelor Pad NFT’si

APY: %50

1 yatak odası, 2 garaj ve 2 araç NFT’si

Ev içerisinde 12 kişiye kadar izin verilmektedir.

Bu ev daha büyüktür, iki araç yer alır ve metaverse’te bir toplantı/parti için evinizde 12 kişiye kadar misafir ağırlanabilir!

  1. Polkacity SMALL Family Home

Fiyat: 30.000 POLC, her zincirde 50 small family home NFT’si

APY: %50

2 katlı, 3 yatak odası, 3 garaj ve 3 araç NFT’si

Ev içerisinde 12 kişiye kadar izin verilmektedir. Bahçe, Family room’da yer alan TV’de video izleyin.

Bu üçüncü ev, küçük bir aile evidir ve üç araç NFT’si, çok sayıda misafire ek olarak, bir avluya sahiptir ve tıpkı Disco NFT gibi evdeki TV’de video yayını yapabilirsiniz.

  1. Polkacity LARGE Family Home

Fiyat: 50.000 POLC, her zincirde 25 Large Family Home NFT’si

APY: %50

2 katlı, 4 yatak odası, 4 adet garaj ve 4 araç NFT’si

Ev içerisinde 12 kişiye kadar izin verilmektedir. Bahçe, Family room’da yer alan TV video izleyin, tekne için 1 teknelik yer.

Büyük aile evi, ilk üçünden daha pahalıdır, ancak dört arabalık garajı olan iki katlı bir binadır. Bir adet tekneyi park etmenize olanak tanır. Tek giriş çıkış bulunmaktadır.

  1. Polkacity OCEAN Mansion

Fiyat: 100.000 POLC, her zincirde 10 Ocean Mansion NFTS.

APY: %50

4 katlı, 6 yatak odası, 4 banyo

Sahip olunan tüm araç NFT’lerine izin veren garaj

Ev içerisinde 16 kişiye kadar izin verilmektedir. NFT giysilerinizi yerleştirmek için 2 gömme dolap, evdeki asansörden helikopter pistine gidilebilir, çatıda helikopter pisti, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapalı spa küveti, arcade oyun odası (metaverse video oyunlarına erişim), ev sineması (Youtube’dan video izleyin, başka platformlar da yolda), bonus olarak köşk sahibine araba NFT’si, köşk sahibine helikopter NFT’si, 3 tekne park edebilecek büyüklükte bir iskele.

Bu konak, oyundaki en büyük evdir, en büyük ve en güzel ev olmasının yanı sıra her türlü avantaja sahiptir. Evinize bakmanız veya gerçek hayattaki bir ev gibi korumanız gerekmeyeceğini unutmayın. Sadece avantajların ve APY’nin tadını çıkarın.

Fiyat arttıkça avantajlar da artacak! Evinizde partiler verebilir veya ayaklarınızı uzatıp rahatlayabilirsiniz.

Kaynak: Medium – Polkacity

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Paysenger (EGO) Nedir?

FED Mayıs’ta Bilançoyu Daraltıyor