içinde , , , , ,

Polka City Kripto Para Sektöründe Yeni Bir İnovasyonun Öncülüğünü Yapabilir

Polka City, özellikle blockchain alanında tecrübeli yazılımcılardan ve kripto pazarlama sektöründe görev alan yetenekli bir ekip tarafından destekleniyor. Proje, son dönemde oldukça popülerleşen NFT altyapısına sahip.

Sanal bir şehir kurarak bu şehrin içerisindeki varlıklara yatırım yapma imkanı tanıyor ve bu doğrultuda sanal varlıkların sahipliğinde inovasyon yaratılması amaçlanıyor. Satın alınan tüm mallar ve ürünler NFT cinsinden yatırımcının cüzdanına yattığı için yatırımcılar satın aldıkları ürünlerin orijinalliğinden emin olabilecekler. NFT’ler, 2018 yılında Crypto Kitties’in piyasaya sürülmesi ve başarıya ulaşması ile birlikte giderek daha popüler hale geldi. Polka City, NFT’lerin sanal varlık pazarı için büyük potansiyel taşımakta. Kripto koleksiyonlarının çekiciliğinden yararlanan Polka City, yeni sanal ekonomiyi oyunlaştırma şehir ekonomisiyle bütünleştiren ve yepyeni bir iş modeli oluşturan ilk projelerden biri olma özelliği taşıyacak.

Polka City

Polka City aynı zamanda satın alınan sanal varlığın sahiplerine ve tüketicilerine karşılıklı olarak fayda sağlayacak yepyeni bir iş modeli oluşturacağa benziyor. Öyle görünüyor ki Polka City platformu, sanal varlık pazarı ve endüstrisi için yeni bir çağın kilometre taşı olabilir ve alanında yeni bir inovasyonun kapısını açabilir. Proje ayrıca, akıllı sözleşme sistemi Ethereum (ETH) ağı tarafından desteklenmektedir. Bildiğiniz üzere, DeFi fırtınasının estiği 2020 yılını geride bıraktık. 2020 genel itibariyle blockchain sektörüne yeni projelerin girdiği, merkeziyetsiz borsaların ciddi hacimlerle dikkat çektiği bir yıl oldu. Yield Farming ve NFT’ler de adından sıkça söz ettirdi. Bu bağlamda Polka City’i NFT’ler bakımından bu sektörün en iyi projelerinden biri olma potansiyeline sahip gibi gözüküyor.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da hem "co-founder hem de chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Stellar

13 Şubat 2021 Tarihli Dogecoin Ve Stellar Fiyat Analizi

Ripple XRP

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 16 Şubat 2021