pNetwork Kucoin’de Listeleniyor: $PNT Nedir?

pnetwork

pNetwork 20 Ağustos günü TSİ 13.00’te Kucoin’de listeleniyor. Listeleme saatinden itibaren kullanıcılar PNT/USDT ve PNT/BTC işlem çiftlerinden ticaretlerini gerçekleştirebilecekler. Para çekme işlemleri ise bir sonraki gün 21 Ağustos TSİ 13.00’ten itibaren gerçekleştirilebilecektir.

pNetwork Nedir?

pNetwork’ü tanımlamak gerekirse, varlıkların bir blok zincirinden diğerine sorunsuz bir şekilde hareket etmesini sağlayan zincirler arası bir sistem olan pTokens için temel mimaridir, diyebiliriz. Şu anda, pTokens, Bitcoin, Ethereum, BSC, EOS ve Polygon dahil olmak üzere on (ve giderek artan) blok zinciri protokolü arasında şeffaf etkileşim sağlar.
pNetwork, pTokens köprülerini ve pNetwork’ün portallarını çalıştıran aşamalı olarak merkeziyetsiz yönetişim katmanıdır. Bununla beraber, NFT’ler ve DAO’lar ile çapraz zincir uygulamaları oluşturmak için pNetwork etkinleştirilmiş bir araç paketidir. pNetwork DAO ve ekosistemin yönetişim belirteci $PNT tarafından yönetilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Binance Smart Chain Üzerindeki En İyi 10 DeFi Uygulaması

shitcoin

Bu Hafta Shitcoin Gündeminde Neler Var?