in ,

Plethori Yeni Token ve Staking Platformu Güncellemesini Duyurdu

Plethori ekibi, Plethori’nin heyecan verici yeni güncellemesini kullanıcılarına duyurdu. Bu değişiklik, projeye sağlam ETF ticaret ekosistemini serbest bırakmak için ihtiyaç duyduğu temeli sağlayacaktır. Değişiklikler ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, pahalı staking ücretlerini geçmişte bırakacak.

Ekip şimdi mevcut token’inin yerini alacak yepyeni bir $PLE token’ini piyasaya sürdü. Geliştirme ekibi ayrıca, kullanıcı deneyimini geliştirmek için güçlü son teknoloji işlevlere sahip yeni ve parlak bir stake sözleşmesi oluşturdu.

 

Plethori

$PLE 2.0

Yeni token, Solidity 0.8.6’nın en son sürümüne uyacak şekilde yazılmıştır ve orijinal $PLE token’i ile tam olarak aynı arz ve tokenomiye sahip olacaktır. Hem yeni token hem de stake platformu sözleşmeleri, siber güvenlik endüstrisi lideri Hacken tarafından seçilen FTX, Gate.io, VeChain ve 1inch Exchange denetçileri tarafından titiz bir güvenlik ve işlevsellik denetim sürecinden geçti.

Yeni $PLE audit linki: Token Contract

Yeni token Uniswap V3’te 0.035 $ fiyatla piyasaya sürüldü ve bu bağlantı üzerinden satın alınabilir: Buy $PLE 2.0

Plethori’nin yeni $PLE token’inin contract adresi: 0x3873965e73d9a21f88e645ce40b7db187fde4931

Plethori, mevcut PLE sahiplerini artık eski $PLE token’lerini yeni token’le değiştirmeye davet ediyor.

Nasıl Yapılır?

  • Eğer halihazırda $PLE stake ediyorsanız, ÖDÜLLERİ TOPLAMAYIN. Sadece unstake edin ardından ikinci adıma geçin. (Bekleyen ödülleriniz kaydedildi ve yeni token’lerinizle birlikte ödenecek)
  • Eski $PLE’lerinizi şu adrese gönderin: 0x96095DBbA4a7DCeD8F52b25586FDE08F7EC9127a
  • Yeni $PLE token’leri 1:1 oranında takas edilecek ve 12 Ağustos’a kadar her akşam dağıtımı yapılacak. Bu tarihten sonra takaslar, tüm tokenler takas edilene kadar her Perşembe haftada bir yapılacaktır.
  • LÜTFEN ESKİ $PLE’LERİNİZLE TİCARET İŞLEMLERİNİ DURDURUN

Yeni $PLE token’inin listelenmesi sırasında, şu anda stake yapanların yanı sıra bekleyen ödülleri de dahil olmak üzere tüm eski $PLE cüzdan bakiyelerinin bir anlık görüntüsü (snapshot) alındı.

Toplam 100 milyon token arzını sürdürülmesini sağlamak için her $PLE sahibi için değiştirilebilir maksimum miktar aşağıdakilerden biri olacaktır:

-anlık görüntüsü alınan miktar veya

-güncel bakiye

(Bu ikisinden hangisi daha az ise o alınacaktır. Bunun sebebi indirimli fiyattan eski $PLE’lerini satın alıp yeni $PLE’lerle swap yapılmasından doğan toplam arz dengesizliğini önlemektir.)

  • Plethori ticareti durdurmak için likiditeyi kaldırma seçeneğini neden kullanmıyor?

Likiditenin belirli bir yüzdesi bir başka 9 ay daha kilitli kalacağından likiditeyi çekmek bir seçenek olarak görünmüyor. Projenin ETH’sini mevcut havuzdan çıkarmak için ekip, eski $PLE tokenlerini borsaya yavaş yavaş satacak.

Plethori

Plethori’nin Geliştirilmiş Staking Platformu

Yeni stake platformu, kazançlı bir pasif gelir elde etmek için güvenli bir yol sağlamak üzere optimize edilmiştir. Ekip, yalnızca yeni bir token başlatarak ve orijinal stake sözleşmesi kodunda değişiklikler yaparak yüksek gaz ücreti sorununu çözmekle kalmadı, ama aynı zamanda kazanılan ödülleri birleştirmek (ve ücretleri atlamak) için bir işlev de eklediler ve ayrıca kullanıcılar stake etmekten vazgeçtiğinde otomatik talep işlevini etkinleştirdiler.

Topluluğa sabırları için teşekkür etmek amacıyla, lansmandan sonraki ilk hafta için herhangi bir stake ücreti uygulanmayacaktır. Platform, tüm topluluk üyelerinin eski token’lerini takas etmek için yeterli şansa sahip olmasını ve dolayısıyla ücretin askıya alınmasından faydalanmasını sağlamak için yaklaşık 1-2 hafta içinde yayına girecek.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Lithium Finance

Kucoin’de Listelenen ve %100’ün Üzerinde Artış Gösteren 5 Altcoin

Eqifi

EQIFI (EQX) Nasıl Satın Alınır?