in ,

Plethori Önde Gelen Sigorta, NFT ve Oracle Sektörleri ile Yatırım Fırsatı Sunuyor

Kripto dünyası yatırım fırsatlarıyla doludur ancak zaman zaman bu fırsatlar dağınık ve karmaşık olabilir. Plethori işte bu soruna çözüm getiriyor. Kripto ana akım olmaya yaklaşarak gelişirken, bu süreçte ortaya çıkan bu projeler ciddi yatırımcılara en büyük yatırım fırsatlarını merkeziyetsiz ve geleneksel piyasaların en iyilerini birleştiriyor.

Plethori, Ethereum ve Polkadot blokzincirleri üzerine inşa edilmiş şu an türünün tek örneği olarak çapraz zincir yatırım platformu olarak hizmet veriyor. Amaçları ise ETF (Exchange-Traded Funds) yani Borsa Yatırım Fonlarını, kendi platformları aracılığıyla kitlelere ulaştırmak. Plethori açık piyasa işlemlerine ve güven gerektirmeksizin blokzinciri üzerinde ve ikinci katman çözümü olarak ETF oluşturmaya olanak sağlayan bir ETF kriptopara birimi yatırım platformu olarak işlem görüyor. Platform, yatırımcıların PLE tokenları ile geniş çaplı ETF yatırımı yapabilmesine izin veriyor. ETF yatırımları sigorta, oracle, NFT endüstrisini, türevler, Polkadot ekosistemi projeleri ve daha fazlasını kapsıyor.

Plethori

Bu zincirlerarası yatırım platformu çok zincirli bir DeFi sigorta toplayıcısı olan Shield Finance ile ortaklık kurdu. Shield Finance, bir sigorta toplayıcısı olarak geliştirildi. Shield Finance yatırımcılarına “black swan” saldırılarına, cüzdan boşaltma saldırılarına ve piyasa çökmesine karşı sigortalıyor. Bu ortaklık, Plethori kullanıcılarına yatırımların negatif fiyat hareketlerine karşı da korunmasına olanak verecek. Shield Finance, $PLE tokenını kapsayacak şekilde piyasa çökmelerine karşı da koruma sözleşmeleri uygulayacak. Token tutucuları, tokenların değer kaybına karşı korumalı olacak. $PLE tokenlarını garanti edilmiş fiyattan satabilme olanağı sağlanacak. Plethori aynı zamanda mevcut ETF’lerini koruma altına almak için sigorta anlaşmaları da planlıyor.

Plethori Finansal Kapsayıcılık Sağlıyor

Yakında Ethereum katman iki çözümünün piyasaya sürülmesiyle oluşacak iyimserlik sayesinde Plethori kullanıcılarına ultra düşük işlem ücretleri ve hızlı ticaret yapma olanağını yüksek güvenlikle birlikte sunacak. Platform aynı zamanda ERC-721 uyumunu da sağlıyor. Bunu ETF oluşturma ve alım satımlarını ödüllendirmek için yapacak. Plethori Ethereum ve Polkadot ekosistemlerini kullanacak. Böylece kullanıcıların geniş çaplı ETF tokenlarını trade etme ve yatırımını yapma olanağı sağlayacak. Bu her iki blokzincirinde de teknolojinin kullanılmasına izin verecek.

Hizmet kullanıcılarına tam merkeziyetsiz ETF oluşturma imkanı verecek. Bu ETF’ler trade edilebilir olacak ve oluşturucularına işlem ücretlerinden kazanç sağlayacak. Skor tablosu sistemi ile, en iyi performans gösteren fon yaratıcılarını, sürümlere erken erişim ve daha yüksek bahisli APY gibi platform ve ortak proje platformlarında avantajlar sağlayan NFT’lerle ödüllendirecek.

Platformun içerdiği bazı anahtar özellikler: Güvene gerek duymayan ve velayet dışı (non-custodial) işlemler için MetaMask cüzdan bağlantısı; güvenlik ve özel işlemler için Blank Wallet entegrasyonu; ultra düşük işlem ücretleri; marjin işlemler; kaldıraçlı işlemler; gelişmiş grafik özellikleri; detaylandırılmış varlık bilgilendirme; kriptopara piyasa analizleri; portföy yönetim araçları; $PLE token stake ve farm edebilme ve daha fazlası.

Plethori Yönetim:

Plethori yönetimi, $PLE token sahiplerinin teklif sunabilecekleri ve yönetişim sözleşmeleri kullanılarak incelenecek ve yürütülecek platform değişikliklerine oy verebilecekleri bir yönetişim platformu ve bir topluluk forumudur. Topluluk, platformdaki katmanlı gruplardaki eşit derecede adanmış diğer üyelerle iletişim kurabilecek ve Plethori ekosisteminde değişiklikleri koordine edip önerebilecek.

Sonuç:

Plethori, Defi aracılığıyla herkese çeşitli yatırım fırsatları sunan zincirler arası yatırım platformu aracılığıyla bir finansal kapsayıcılık çağı getiriyor. Birlikte çalışabilir platformları, Ethereum ve Polkadot ekosistemleri arasında sorunsuz ticarete izin verir. Platform, estetik olarak düşünülmüş bir kullanıcı arayüzünden daha fazlasını garanti eder, aynı zamanda form ve işlevsellik arasında mükemmel bir uyum yaratmak için yatırımcı merkezli bir his sağlar.

Sosyal Medya

Twitter: https://twitter.com/plethori

Telegram: https://t.me/plethori

Medium: https://medium.com/plethori

İletişim

Company: Plethori

Contact: Callum Mitchell-Clark

Email: [email protected]

Web Sitesi: https://plethori.com/

Kaynak: Plethori

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Ripple XRP

Ripple SEC’e Karşı Önemli Bir Galibiyet Daha Aldı

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

4 Haziran 2021 Tarihli BTC, ETH, ADA, BNB Teknik Analizi