in

PLE 2.0 Sonrası Plethori’ye Genel Bir Bakış

Plethori

Geçtiğimiz ay PLE 2.0’a geçiş tamamlandı ve PLE’lerin büyük çoğunluğu PLE 2.0 tokenleriyle swaplandı. Swap işlemi Plethori tarafından gerçekleştirildi. Kullanıcılar ellerinde bulunan PLE’leri Plethori’nin paylaştığı adrese gönderdi ve sonrasında PLE 2.0 swaplanmış olarak geri verildi.

Plethori ise aynı zamanda gelişme ve güncellemelerine devam ediyor. Haziran ayında V1 güncellemesi ekip tarafından gerçekleştirilmişti. ETF ticaret işlemlerinin gerçekleşmesine olanak sağlayan V1 güncellemesi kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Plethori. The First Decentralized Cross-Chain… | by Pedro Febrero  (@febrocas) | 4SVofficial | Medium

 

Platformun kullanıcı ara yüzü, yatırımcıların toplu ETF fiyat metriklerini ve ayrıca güncellenmiş ticari işlem akışını görüntülemelerine olanak tanıdı ve böylece uygun şekilde eğitimli yatırım kararları verebilmelerini sağladı. Güzel bir tasarımın ötesinde platform, kullanıcıların limit ve zararı durdurma emirleri belirleyerek gelişmiş ticaret stratejilerinden geçmelerine de olanak tanıdı. Bu, yatırımcıların riski yönetmesine ve alış ve satış fiyatlarını optimize etmesine yardımcı oldu.

Plethori ekibi ayrıca, farming sözleşmelerinin geliştirilmesini tamamladıklarını da duyurdu. Hem ön hem de arka uç geliştirmeler gerçekleşti. PLE sahipleri böylece Plethori’nin Farming platformunu kullanma olanağı da sahip oldu. Tüm farmer’lar, Plethori’nin Uni V2 Likidite Havuzunu desteklemeye yardım etme karşılığında kârlı bir pasif gelir elde edebilme imkanına sahip oldu.

Kuantuma Dayanıklı Blokzinciri ile Ortaklık

Öte yandan Plethori Kuantum Dirençli Hibrit Blokzinciri Platformu olan QANplatform ile partnerlik anlaşması imzaladı. Bu karşılıklı yarar sağlayan işbirliği, Plethori’nin yaklaşan V1 ETF’lerinden birine QANplatform token QANX’in dahil edilmesini de sağladı. QAN için bu, Plethori’nin güçlü topluluk tabanı arasında likiditeye erişimlerini genişletmeye yardımcı oldu.

Plethori COO’su Callum bu ortaklık için şu sözleri söyledi: “Hızla gelişen bu ortamda her zaman 3 adım ileriye bakmak ve inovasyonun ön saflarında kalmak çok önemlidir. Bilgi güvenliği ve kullanıcıların fonları, Plethori ekosisteminin başarısı için büyük önem taşımaktadır. Ufukta kuantum hesaplama ile, QANplatform ile olan en son ortaklığımız, yakında gerekli olacak yüksek güvenlik seviyelerini korumada çok önemli olacaktır.”

Yeni Ekip Üyeleri

Plethori bunun yanı sıra bir de yeni üyeyi ekibine kattı. Deon Dreyer, yirmi yılı aşkın endüstri deneyimine sahip ve role zengin bir uzmanlık getirmekte olan birisi. Şu anda risk ve getiri yönetimi için önde gelen bir küresel teknoloji ve çözüm sağlayıcısı olan Ortec Finance’in Birleşik Krallık Genel Müdürüdür.

Öte yandan bir diğer yeni üye Scott Morris oldu. Scott, Plethori’ye CFO hizmetleri sağlaması için göreve geldi. Scott, Yeminli Mali Müşavirdir ve Colorado Üniversitesi’nden Muhasebe alanında MBA ve BS derecesine sahiptir. Bu yeni ekip üyeleri ile Plethori biraz daha güç kazandı diyebiliriz.

PLE 2.0 Takas Süreci Tamamlandı

Bunun yanı sıra PLE 2.0 takasları için ekip bir bitiş tarihi koyma kararı aldı. Takasların %80’inin gerçekleşmiş olması ve yeni taleplerin yavaşlaması bu kararın alınmasında etken rol oynadı. Yapılan duyuru ile geçtiğimiz haftalarda takas işlemleri sonlandırıldı ve eski PLE’lerin satılması için kullanıcıların Uniswap V2 kullanması zorunlu tutuldu.

CoinMarketCap

Son olarak Plethori 2.0 geçtiğimiz ay CoinMarketCap’te listelendi ve kullanıcılar artık PLE 2.0 ile ticaretlerine çoktan başladı.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

$ALA Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor

Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Kritik Seviyelerde Hareket Ediyor | 11 Ekim 2021