in ,

Piyasa Değerine Göre En İyi 15 Binance Launchpool Projesi

Binance

Bu yazımızda, Binance Launchpool’da yer alan en yüksek piyasa değerine sahip projelerin listesini ele alacağız. 

Binance Launchpool projelerinin toplam piyasa değeri şu anda 1.80 milyar dolar civarında bulunuyor. Piyasa değerine göre en iyi Launchpool projesi Klaytn olarak karşımıza çıkıyor. 457 milyon dolarlık piyasa değeriyle birinci sırada yer alan KLAY’in ardından, 384 milyon dolarlık piyasa değeri ile SUI geliyor. 

Listenin üçüncü sırasında yer alan Stella (ALPHA), 92.4 milyon dolar piyasa değerine sahipken Galxe (GAL), 84.8 milyon dolar ile dördüncü sırada kendine yer buluyor. Beşinci sırada yer alan Hasflow (HFT) ise 68.1 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. 

Radiant Capital’ın (RDNT) 64.1 milyon dolar piyasa değeri ile altıncı sırada yer aldığı listede, Merit Circle (MC) 63.3 milyon dolar ile yedinci sıradan kendine yer buldu. Listede yer alan ilk 10 projenin geri kalanında ise 57.7 milyon dolar ile MBOX, 52.5 milyon dolar ile CTK, 50.4 milyon dolar ile XVS yer aldı. 15 projenin yer aldığı listenin geri kalanı ise şöyle: 

  • Highstreet (HIGH) 45.1 milyon dolar 
  • MyNeighborAlice (ALICE) 41.2 milyon dolar
  • DODO (DODO) 39.3 milyon dolar
  • DAOLaunch (DAL) 37.2 milyon dolar 
  • Alien Worlds (TLM) 35.7 milyon dolar 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Piyasa Değerine Göre İlk 15 Ethereum Layer-2 Coin Listesi

CLMM Nedir?