in ,

Pi Network KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Pi Network, kullanıcıların yerel kripto para birimi PiCoin ile mining yapmasına izin veren mobil odaklı bir blok zincirdir. 

Pi Network kullanıcıların PiCoin ile mining yapmasına olanak tanır fakat buradaki mining, kripto para madenciliğinden biraz farklı. Bu platformda, madencilik uygulaması verilerinizi izleyerek reklamverenlere satar. Ayrıca, ekstra kar için uygulamada reklamlar görüntüler. Henüz testnet üzerinde yer aldığı için tokenleri satamıyorsunuz ve para kazanamıyorsunuz. Projenin amacı, uygulama kullanıcılarına reklam satarak ve satış için veri toplayarak gelir elde etmektir. 

Bu yazımızda sizlere Pi Network KYC doğrulamasının nasıl yapıldığını anlatacağız. Dilerseniz birlikte inceleyelim.

KYC doğrulaması haksız kazançları önlemek ve sahte hesapların ayıklanması için oldukça önemlidir. 

  • İlk adım olarak KYC doğrulama başvurusu yapabilmek için uygulamayı açmalısınız
  • Bir sonraki adım olarak uygulama menüsünü tıklayıp oradan “Pi Uygulamaları” sekmesine tıklamalısınız. 

  • Açılan sayfa üzerinde yer alan “FeverIQ” sekmesine tıklayarak bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılacak olan sayfada “Pi ödüllerini almak için Pi kullanıcı adını FeverIQ ile paylaşmak ister misin? Pi kullanıcı adınız, üçüncü taraf uygulaması ile sizin aranızdaki herhangi bir uygulama içi Pi aktarımını işlemek için gerekli olacaktır.” ifadeleri yer alıyor. Onaylamak için “Allow” butonuna basmanız yeterli olacaktır. 
  • Açılan FeverIQ uygulamasında “Press Here” yazan butona tıklamalısınız. 

  • Açılan sayfa üzerinde size yöneltilen sorulara yanıt vererek Pi Network KYC doğrulaması için gerekli olan formu görüntüleyebilirsiniz. Soruları cevapladıktan sonra “Submit” butonuna tıklayarak gönderebilirsiniz. 
  • Bir sonraki açılan sayfada ise sizden Pi bağışlamanız talep edilecek. Buradaki miktarı siz belirleyebilirsiniz. Örneğin, 0,0001 yazarak “Donate” butonuna tıklayabilirsiniz. 
  • Pi Network KYC doğrulamaya uyguluğun tespiti için yönlendirilmek üzere “Apply For KYC” butonuna tıklayın. 

  • Bu sayfa üzerinde size birçok soru yöneltilecek. Hepsini cevapladıktan sonra formu gönderebilirsiniz. Artık Pi Network KYC doğrulaması için bir ön başvuru gerçekleştirmiş durumdasınız. Bu adımdan sonra size gelecek olan bildirimi beklemek zorundasınız. 
  • Gelen bildirimde, 24 saat içinde kimlik doğrulaması yapmak istiyor musunuz yazacak. “Check Documents” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Gerekli adımları uygulamak için yeni kimlik kartınız yeterli olacaktır. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

funding round

Aralık Ayının Fundrasing Etkinlikleri-2

Ethereum Fiyatı 1.100 Dolar Seviyesini mi Test Edecek?