in ,

PIAS (PIAS) Nedir? Nasıl Alınır?

Dijital ve fiziksel geçiş unsurlarını içererek blok zinciri teknolojisini erişilebilir kılmak için geliştirilen oyun deneyimi PIAS nedir ve nasıl satın alınır inceliyoruz. 

PIAS, tüm endüstrilerin temelinde önemli bir rol oynayan birincil endüstrileri canlandırmak için dijital ve fiziksel geçiş unsurlarını içeren bir oyundur. Önde gelen Japon oyun şirketi tarafından üretilen PIAS, kullanıcıya başlı başına heyecan verici bir oyun deneyimi sunar.

PIAS Ekibi ve Yatırımcıları

PIAS’ın Kurucusu ve CEO’su olan Sonic, blockchain teknolojisini kullanıcılara tanıtmak için Japon oyun şirketi ile BCG geliştiriyor. Diğer kurucu ekip üyeleri arasında M.Azumi (PIAS project CFO), U.Uchiyama (PIAS project CTO) ve Y.Fujisaki (PIAS project CMO) yer alıyor.

PIAS Tokenomisi

PIAS, kendi başına keyifle oynanabilecek büyüleyici bir içeriktir ancak “PREMA Platformu” ve “Samurai Guild Games” ile işbirliği yaparak ekosistemin ölçeklenebilirliğinin arttırılması bekleniyor. PIAS Token (PIAS) sunduğu güvenlik performansı, işlem gücü ve çeşitli özellikleriyle BNB zinciri için token özelliği olan BEP-20 ile uyumlu bir varlıktır.

Token ismi: PIAS
Ticker: PIAS
Toplam Arz: 1,000,000,000

PIAS Artıları ve Eksileri

PIAS, oyunculara oyun içi ödülleri sunarak kazanmasını sağlar. Oyuncular varlıkları ile PREMA platformunda listelenen NFT’leri satın alınabilir ve PIAS ekonomilerinde ödemeler için kullanabilir. Proje ilerleyen günlerde staking sistemi geliştirmeyi planlıyor. Token stake eden BCG oyuncuları, oyunda çeşitli avantajlardan yararlanabilecek. “PIAS” içerik olarak olgunlaştıkça, staking yapan BCG oyuncularının sayısının artması bekleniyor.

PIAS Yol Haritası

Yol haritası, BCG’nin gelişimi ilerledikçe ve token’lerin kullanımı yaygınlaştıkça değişecektir. Proje ekibi “Takip eden takvimin sonu ile sınırlı kalmayarak, BCG PIAS’ın içeriğini genişletmeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu. Belirli olan yol haritası aşağıda yer alan görseldeki gibidir.

PIAS (PIAS) Nasıl Alınır?

PIAS, son 24 saate 3,2 oranında azalış yaşayarak 0,039424558622 dolarda işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi 690.803 dolar olan token’in aktif olarak ticarteinin yapıldığı borsa KuCoin’dir. PIAS ile şu anda işlem yapılan diğer büyük borsalar MEXC, BitMart, Gate.io’dur. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak içintıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Solana (SOL) Boğasında Yükselebilecek Projeler: Bölüm 1

ChatGPT, Google’ın Yerini Alabilir mi?