in ,

Pi Network Yol Haritası Onaylandı mı?

Pi Network’ün yol haritasının yayınlanmasında beklenmedik gecikmeler yaşanması kullanıcılar arasında beklentiye yol açtı. Peki Pi Network mainnet yol haritası ne zaman yayınlanacak?

Bir mobil madencilik blok zinciri platformu olan Pi Network, geçtiğimiz günlerde ana ağ yol haritasında beklemedik bir değişiklikle kullanıcıları heyecanlandırdı. Pi News Media tarafından yapılan açıklamaya göre, Open Mainnet lansmanıyla ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere platformun planlarını ve gelişmelerini özetleyen yeni yol haritasını açıklaması, bu yıl belirlenmemiş bir tarihte yayınlanabilir.

Bu gelişme, Eylül ayında Pi Network CEO’su Dr. Nicolas Kokkalis tarafından yapılan ve topluma yol haritasının iki aşamada açıklanacağı ve ilk versiyonun Ekim ayı ortasında yayınlanacağı yönünden güvence veren açıklamaların ardından geldi. Ancak son güncelleme, başlangıçta vadedilen tarihin ötesinde potansiyel bir gecikmeye işaret ediyor ve kullanıcıları arasında beklenti ve hayal kırıklığının yaşanmasına neden oluyor.

Son güncellemenin kesin nedenleri açıklanmamış olsa da Pi News Media, Pi çekirdek ekibi tarafından daha fazla bilgi paylaşılması beklendiğinden, kullanıcılara ve potansiyel yatırımcılara Ekim ortasına kadar beklemelerini tavsiye etti. Yaklaşan güncellemeler, platformun gelecekteki stratejileri ve gelişmeleri hakkında bilgi sağlama açısından çok önemlidir ve bu da Pi Network’ün rekabetçi blok zinciri alanındaki yönünü tayin etmede oldukça önemlidir.

Kaynak: https://www.bsc.news/post/a-twist-in-the-tale-pi-network-roadmap

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

kripto

Merkeziyetsiz Fiziksel Altyapı Ağları (DePIN) Nedir?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi