in ,

Pi Network Huobi Global’de Listeleniyor

Pi Network (Pi), 29 Aralık 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleniyor. Bugün TSİ 12:00’de spot ticaretini (PI/USDT) açtı.

Kripto piyasasında var olan en iyi projeleri desteklemeye çalışan Huobi, yaklaşan mainnet lansmanı ile ilgili olarak Pi Network’ün güncellemelerini yakından takip ediyor. Mainnet başarılı bir şekilde yükseltildikten sonra Huobi, para yatırma ve çekme işlemleri için Pi’yi açacağını duyurdu.

Pi Network, mobil kullanıcılarının Pi token’lerini kazanmasına olanak tanıyan yeni bir kripto para ve geliştirici platformudur. Pi’nin blok zinciri, sunduğu teknoloji sayesinde sadece ekonomik işlemleri değil, aynı zamanda topluluk geliştiricilerinin merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) oluşturabileceği Web 3.0 deneyimini de güvence altına alır. Pi Network, lansmanından bu yana büyük bir takipçi kitlesi topladı ve 2022 itibariyle bildirilen 33 milyon üyeyle oldukça iyi büyüme kaydetti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto blockchain

Popüler Blockchain Ağına Yönelik Endişeler Artıyor!

Pi Network Nedir ve Nasıl Satın Alınır?