in ,

Pi Network Coin Kaç TL?

Pi Network, kullanıcıların yerel kripto para birimi PiCoin ile mining yapmasına izin veren mobil odaklı bir blok zincirdir. 

2019 yılında Stanford PhD ve Stanford’un ilk merkeziyetsiz uygulamalar sınıfının öğretmeni Dr. Nicolas Kokkalis ve Dr. Chengdiao Fanı tarafından kurulan projenin misyonu, sıradan insanlar tarafından güvence altına alınan ve işletilen bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformu oluşturmaktır.

Varlığın toplam arzı hakkında CoinMarketCap üzerinde veri bulunmazken henüz test aşamasında olan projenin açık mainnet’e ne zaman geçeceği ise belli değildir. Testnet üzerinde bulunan Pi Coin şu anda satın alınmamaktadır. Geçtiğimiz günlerde Huobi borsası projeyi listelediğini duyurmuştu fakat proje tarafından gelen açıklama ise bu haberleri yalanlar nitelikteydi. 

Huobi üzerinde listelenme duyurusunun ardından varlık 330 dolar fiyatına kadar yükselmişti. Listeleme haberinin gerçek dışı olduğunun anlaşılmasının ardından varlık düzeltme yaparak fiyatta geri çekilme yaşadı. Henüz alım satımı yapılmayan varlığın bu zamana kadar gördüğü en yüksek değer 30 Aralık 2022’de 330,65 dolar olarak gerçekleşirken en düşük seviye ise yine aynı gün içerisinde 3,96 dolar olarak gerçekleşti. 

Testnet üzerinde işlem gören varlık şu anda 98 dolar seviyesinde bulunuyor. Fakat bu fiyatın IOU değerini yansıttığını ve borsalar arasında transfer edilemeyeceğini unutmayın. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ethereum (ETH) Fiyatı 1.300 Doları Görebilir mi?

Bu Varlığın Fiyatı %650’den Fazla Arttı!