in ,

Pi Network Büyük Borsalarda Listelenecek mi?

Pi Coin kapalı bir mainnet üzerinde faaliyet gösteren henüz test aşamasında olan bir coin’dir. Stanford Üniversitesi’nde eğitim gören 3 girişimci tarafından kullanıma sunulacak Pi Coin şimdiden ses getirmeye başladı. 

Yeni nesil bir kripto para birimi olan Pi Coin, gerek hedefleriyle gerek piyasalara girmeden popüler olmasıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Blok zincir temel alınarak ortaya çıkarılan Pi’nin kendine has bir pazar oluşturması bekleniyor. Yani Pi Coin’in listelendiği ilk günden itibaren kripto para piyasalarında önemli bir yatırım aracı haline gelmesi bekleniyor. 

Şu anda hiçbir borsada yer almayan Pi Coin’in borsalarda yer alabilmesi için öncelikle blok zincire geçip mainnet’i tamamlaması gerekmektedir. Henüz test edecekleri ve üzerinde çalıştıkları özellikler olduğunu belirten ekip, hazır hissettikleri zaman açık mainnet’e geçeceklerini belirttiler. Tamamlanan bu testlerden sonra Pi Network sorunsuz çalışır ve güvenlik açığı bulunmaz ise açık mainnet’e geçebilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra da kripto varlık alım satım platformları listeleme işlemi için başvuruda bulunabilirler. 

Test aşamasının ne zaman son bulacağı henüz duyurulmadığı için Pi Coin’in ne zaman borsalarda listeleneceğini tahmin etmekte oldukça güç. Fakat şimdiden ses getirmeyi başaran proje, açık mainnet’e geçtikten sonra birçok popüler borsa tarafından listelenecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Aralık Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri

e-Devlet Uygulamasında Devrim Niteliğinde Yenilik!