içinde ,

Peter Brandt: Ethereum (ETH) 300 Dolara Düşecek!

Tecrübeli trader Peter Brandt, devasa fiyat düzeltmesine rağmen Ethereum (ETH) kripto para biriminin aşırı düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor.

18 Haziran 2022’de attığı bir tweet’te Peter Brandt, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) fiyatının 300 dolara kadar düşebileceğini tahmin ediyor.

Aşırı düşüş eğiliminin altını çizmek için Brandt, önde gelen altcoin’i düşmanının parasıyla bile satın almayacağını söyledi. 18 Haziran 2022’de kripto para birimi ETH, Binance borsasında Aralık 2020’den bu yana en düşük seviyesi olan 881 dolara kadar düştü.

Ethereum (ETH), Kasım ayında ulaşılan 4.878 dolarlık rekor zirvesinden şimdi yaklaşık %80 düştü. Brandt’in düşüş fiyat hedefine ulaşmak için altcoin’in buradan %69 daha düşmesi gerekecek.

Bu ayın başlarında Brandt, Ethereum (ETH) fiyatının düşmeye devam edeceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Jamaika Banka Müdürü: Kripto Paraları Yeterince İstikrarlı Değil

Stablecoin'ler

Fiat Rezerv Destekli Stablecoin’lerin Önemi