in ,

Patron Çıldırdı! 10 Dolarlık ETH ile 1000 Dolarlık BEP20 Jointer Nasıl Alınır?

Hatırlanacağı üzere Eylül ayında $UNI ile başlayan airdrop furyası, özellikle Ekim ayında pek çok ekibin airdrop düzenlemesine ve tanıtımı bu yolla yapmasına sebebiyet vermişti. Bu airdroplardan bir kısmı katılımcıları gerçekten memnun ederken bir kısmı da ‘fake’ yani sahte olarak düzenlenip katılımcılardan $ETH veya $BNB almayı planlayan etkinliklerdi. Bu sebeple şimdi sizlere tanıtacağımız etkinlik her ne kadar airdrop olmasa da, karşılığında belli miktarlarda $ETH gönderildiği için hakkında detaylıca araştırma yaptık ve sonuç olarak gerçekten de ‘patronun çıldırdığına’ kanaat getirdik.

Jointer isimli kriptopara ekibi, Binance Smart Chain’e geçişlerini kutlamak amacıyla bir etkinlik düzenleyeceğini 9 Kasım’da duyurmuştu. Buna göre 1 Dolar değerinde $ETH veren katılımcılar 100 Dolarlık $JNTR alıyorken bu rakam katlanan miktarlarda devam ediyordu. (Bu yazının yazıldığı tarihlerde 1 Dolarlık opsiyon tükenmiştir.)

Bu tarz ‘scam’leri pek çok defa gördüğümüz için elbette balıklama atlamayarak araştırmamızı yaptık. Sonuç olarak gerek bu etkinliğin ekibin resmi sitesinde oluşu, gerekse de daha önce bitcoin.com dahil haber sitelerinde çıkması ve ekibin yeni yaptığı yatırımları da düşününce bu etkinliğin ‘scam’ olmadığı kanaatine vardık. Ancak yine de dikkatli olmakta fayda var. Jointer’ın neden güvenilir olduğuna ilişkin bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Katılmak için aşağıda yer alan linke tıklayıp MetaMask’ınızdan onay vermeniz yeterli. Onayı vermenizin akabinde 1-2 dakika içerisinde Jointer’lar BEP20 olarak cüzdanınıza yatacak. Bu Jointerlar 3 Ay boyunca %47 APY (Yıllık Yüzde Verimi) ile kilitlenecek. 3 ay dolduğunda bu Jointerları satmak için Discord üzerinden KYC (kimlik doğrulama) yapmanız gerekecek.

MetaMask’ınızda BSC Mainnet yoksa Jointer’ların yatıp yatmadığını bscscan.com sitesinden takip edebilirsiniz. Metamask nasıl kullanılır öğrenmek için ilgili yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu yazıyı yazmadan önce bizzat katıldığımız etkinlikte 10 Dolar karşılığında 2040 adet Jointer cüzdanımıza yatmıştı.

Etkinlik Linki: https://welcome.jointer.io/?refer=UZ680

Jointer Nedir?

Jointer, Kaliforniya’da bulunan Silikon Vadisi ve İsrail Tel Aviv merkezli ticari bir gayrimenkul blok zinciri başlangıcıdır. Jointer, EDGE196’nın 4.000 girişim ve 196 ülke arasındaki dünya çapındaki yarışmasında 2018 yılında 1.000.000 $’lık “Dünyanın En İyi Girişim Şirketi” ödülünü kazandı. Jointer’in prestijli danışma grubu Nobel Ödülü Kazananları, önceki SEC Başkanı, eski NASDAQ Başkan Yardımcısı, Visa’nın kurucusu, ABD Dışişleri Bakanlığı’nın önceki Baş Ekonomisti, Yahoo’nun CFO’su, Bitcoin’in prototipinin ortak yaratıcısıdır. Jointer, ticari gayrimenkul sektörünü basitleştirmeye çalışmaktadır, böylelikle her yatırımcı, sıfır bilgi veya deneyime sahip olsa bile, bu tarihsel olarak kârlı varlık sınıfına borç verme fırsatına sahip olacaktır. Bunu başarmak için Jointer, yüksek getiri, artan likidite ve en aza indirgenmiş risk sağlama hedefi olan bir platform geliştirdi. Çözümlerin çoğunun bireysel varlıkları tokenize ettiği, ölçeklenebilirlik sorunları, sınırlı likidite ve yatırımcılar için gereksiz riskler sunduğu durumlarda, Jointer tüm sektörü tokenize eder. Jointer, çapraz teminatla desteklenen ulusal pazar performansına sabitlenmiş riskli risk tokenleri yayınlayarak sınırsız ölçeklenebilirlik elde eder. Öte yandan, bu, Jointer’ın sahipler için ücretsiz bir uçtan uca tokenleştirme çözümü sağlamasına olanak tanır.

One Comment

Koinsaati’nin Düzenlendiği Giveaway Fırsatını Kaçırmayın!

Joe Biden’dan Kripto Para Piyasalarını Sevindirecek Hamle