in ,

Paris Hilton Sandbox’ta Kendi Sanal Köşkünü Yaratıyor

Sandbox, Paris Hilton ile Malibu Malikanesini inşa etmek için ortaklık kurdu. Sandbox, ünlü ismi metaverse’e taşımayı hedeflerken, hayranlarını yeni bir eğlence ve etkileşim boyutuna ulaştırmayı amaçlıyor.

Web3’ü erken benimseyen isimlerin arasında olan Paris Hilton, bu alandaki varlığını daha fazla artırmak niyetinde gözüküyor. Hatırlanacağı üzere ünlü isim daha öncesinde, Animoca ile bir dizi dijital giyilebilir ürün üretmiş ve Roblox’ta Paris World’ün inşasını başlatmıştı.

Hilton’un Sandbox’a girmesi, hayranlarının ünlü isme ait her şeyi deneyimlemesini sağlayacak. Topluluk, sanal Malibu Malikanesindeki çatı partileri gibi etkinliklere davet edilebilecek. Oyuncular, ayrıca bir Cadılar Bayramı etkinliğine çağırılacak. Oyuncular bunun gibi etkinlikler ve daha fazlası boyunca, Paris Hilton’u vurgulayan 11 avatarı keşfedecekler.

Hilton konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

“Paris World’ü metaverse evreninde genişletmenin heyecanını yaşıyorum. Ekibim ve ortağım Sandbox, hayranlarım için inanılmaz gerçekçi bir yaşam deneyimi oluşturmak için kendilerini adıyor.”

The Sandbox’ın kurucu ortaklarından Sebastien Borget ise şu şekilde yorum yaptı:

“Metaverse kraliçesi Paris Hilton’a sıcak bir karşılama yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Sandbox, herkesin hayal gücünü hayata geçirmesine izin veren yaratıcı bir alan sağlıyor. Paris Hilton, kendi evreninden sanal partiler ve çeşitli eğlence mekanlarıyla dolu göz alıcı bir fantezi dünyası inşa ediyor.”

Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan Sandbox, merkeziyetsiz bir sanal oyun dünyasıdır. Kendini “kısmen sanal emlak, kısmen eğlence parkı” olarak tanımlayan Sanbox, tüm dünyada 40 milyondan fazla mobil cihazda bulunuyor.

Son olarak portföyüne Paris Hilton’u ekleyen Sandbox daha önce; Warner Music Group, Deadmau5, Snoop Dogg, Gucci Vault, Atari, Ubisoft, Steve Aoki, The Rabbids, The Walking Dead, Adidas, Richie Hawtin, The Smurfs ve Care Bears, Tony Hawk, ZEPETO ve CryptoKitties gibi bazı büyük isim ve markalarla ortaklık kurmuştu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

ROSE, FTM, MINA ve ALGO Teknik Analizleri I 10.08.2022

ABD Enflasyonuna Piyasa Ne Tepki Verir?