in ,

Paribu, Kripto Bağış Cüzdanı Oluşturdu

Türk kripto varlık alım satım platformu olan Paribu, Kahramanmaraş depremine destek olmak amacıyla kripto bağış cüzdanı oluşturdu. 

6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız üzücü deprem felaketi sonrası birçok yardım ve sivil toplum kuruluşu, bölge halkına destek amacıyla bağış kampanyaları düzenledi. Dünya çapından kripto topluluğunun da destek olduğu bu yardım kampanyaları çığ gibi büyüdü. Yerli kripto varlık alım satım platformu olan Paribu da yardım kampanyası düzenleyen platformlardan bir diğeri oldu. 

Gerekli onayları alarak bir kripto bağış cüzdanı oluşturan Paribu, deprem bölgesinde gereken ve doğabilecek ihtiyaçları karşılamak adına 500 bin dolar değerinde bağış yaptı. Yapılan tüm bağışların deprem bölgesine ulaştırılacağının altını çizen platform, ihtiyaç adresi için şu cüzdanı paylaştı: 

ETH-USDC-USDT ve TRYC için: 0xbe4cde5eeeed1f0a97a9457f6ef5b71eae108652

TRX Adresi için: TUAum5Q3GWZvzsS1yQaDdjkDAzp3HbvKTT

AVAX için: X-avax1e9mg0ryutzt869m7n4k2lxlkthdauszem7gu3q

SOL için: Fjo5AeFMbUD6gjoWKbVuMXRcPsjpXKksjKLxPFuXQhaK

Paribu platformunun oluşturduğu bu yardım kampanyasına Tron kurucusu Justin Sun’da 1 milyon TRX bağışladığını duyurdu. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Kahramanmaraş Depremi Sonrası Kripto Topluluğu Tek Yürek!

Türkiye, Binance

Binance, Deprem Bölgesinde Bulunan Kullanıcılara Airdrop Dağıtacak