içinde , ,

PancakeSwap’ta TFI/BNB Cake-LP Token’ları Nasıl Alınır?

TrustFi

$TFI artık TFI/BNB çifti ile PancakeSwap’ta listeleniyor. Bu link üzerinden ulaşabilirsiniz:

Bir Likidite Havuzuna TFI token’ı ve BNB eklediğinizde, Likidite Sağlayıcı (LP – Liquidity Provider) token’ları olan, TFI/BNB LP token’ları alacaksınız ve ücretleri (fee) bölüşeceksiniz.

Aldığınız LP token’larının sayısı, TFI-BNB Likidite Havuzundaki payınızı temsil eder. Ayrıca likiditenizi kaldırarak paranızı istediğiniz zaman geri tazmin edebilirsiniz.

Şimdi, PancakeSwap Likidite Havuzuna TFI token’ı ve BNB ekleyerek TFI/BNB LP token’larını alalım.

İşte Adımlar:

  1. PancakeSwap adresini ziyaret edin 👉 https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x7565ab68d3f9dadff127f864103c8c706cf28235 ve Binance Smart Chain cüzdanınızı bağlayın. Liquidty‘e (Likidite) tıklayın.

  1. Add Liquidity (Likidite Ekle) butonuna tıklayın ve bir para birimi seçin.

  1. $TFI token adresini girin ve seçin: 0x7565ab68D3F9DaDff127F864103C8c706Cf28235

Ardından, likidite eklemek istediğiniz TFI miktarını girin ve aynı anda karşılık gelen BNB miktarı görüntülenecektir.

İpucu: Cüzdanınızda yeterli TFI ve BNB olduğundan emin olun.

  1. Supply’a  tıklayın ve onayladığınızda kaç tane LP token’ı alacağınızı göreceksiniz. Ardından onaylamak için Confirm Supply butonuna basın.

İpuçları: Cüzdanınızdaki LP token’larını şu yollarla içe aktarabilirsiniz (import):

LP token adresi: 0xb1c508f942c1d1b1a44384bcc92885e43887d0fa

Ticker: Cake-LP

Ondalık: 18

TFI/BNB Cake-LP token’larınızı CheersLand’de stake edebilir ve (havuz açıldığında) $TFI kazanabilirsiniz: https://launch.cheersland.org/#/mining

Kaynak: Medium – TrustFi Network

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

TFI İle $CHEERS IGO’suna Katılma Rehberi

Bankalar’ın Kripto İş İlanları Artıyor