in , ,

PancakeSwap’ta Likidite Nasıl Kaldırılır?

Likidite, PancakeSwap Exchange dünyasının merkezinde yer alır. Likidite eklediğiniz takdirde exchange yaptığınız çiftin işlem ücreti hesabınıza eklenir. İstediğiniz zaman eklediğiniz likiditeyi yine PancakeSwap üzerinden kaldırabilirsiniz.

1. Likidite sayfasına gidin.

2. Your Liquidity (Likiditeleriniz) kategorisinden likiditesini kaldırmak istediğiniz çifti seçin.

3. Remove (Kaldır) butonuna basın.

4. Açılan yeni sekmede likiditenizin yüzde kaçını kaldırmak istediğinizi ayarlayın. Hepsini kaldırmak istiyorsanız Max’ı seçebilirsiniz.

5. Enable (Etkinleştir) butonuna bastıktan sonra cüzdanınız sizden izin isteyecektir. Onaylayıp sonraki adıma geçin.

6. Remove (Kaldır) butonu kullanılabilir hale gelecektir. Devam etmek için buraya basın.

7. Ne kadar token sahibi olacağınıza dair bilgilendirme penceresi açılacaktır. Confirm (Onayla) butonuna basarak cüzdanınızı onaylama adımına geçebilirsiniz.

8. İşleminiz onaylandıktan sonra kalan likidite değerinizi güncel Your Liquidity (Likiditeleriniz) sayfasında görebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

ChatGPT, Google’ın Yerini Alabilir mi?

custom token, token, metamask

MetaMask Bridges Nedir? Nasıl Kullanılır?