in ,

PancakeSwap Yield Farms’ta LP Token Ekleme ve Kaldırma

BSC’deki açık ara en başarılı DEX olan PancakeSwap, likiditesi sayesinde blok zinciri kapsamında her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu yazımızda PancakeSwap Yield Farms’ta nasıl LP Token ekleyip kaldırabileceğinizi anlatacağız.

1. PancakeSwap Yield Farms sayfasını ziyaret edin.

2. Sayfanın başındaki Staked only (Sadece stake’lediğiniz token’lar) filtresini açın.

lp token

3. Filtreyi uyguladıktan sonra sadece sahip olduğunuz LP Token’larını görürsünüz. Bu şekilde Farm’ınızı bulmanız kolaylaşır.

4. LP Token’larınızın bulunduğu Farm’ı bulduktan sonra detayları görüntülemek için yandaki satıra tıklayın.

5. – ve + butonlarının olduğu bir sekme açılacaktır. Burada, daha fazla LP Token eklemek için +; mevcut LP Token’larınızı kaldırmak için – butonunu kullanın.

lp token 2

6. Açılan yeni sekmede stake’lemek veya unstake’lemek istediğiniz token miktarını girin.

lp token 3

7. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra Confirm (Onayla) diyerek cüzdanınızı onaylama adımına geçin.

İşleminizin gerçekleşmesi için kısa bir süre beklemeniz gerekebilir. LP Token’larınızın güncel bilgisini daha önce girmiş olduğunuz detaylar kısmından kontrol edebilirsiniz. Eğer LP Token’larınızı unstake’lediyseniz daha önce toplamadığınız ödüller otomatik olarak toplanacaktır.

Farm Ödüllerinizi Toplama

Zaman geçtikçe PancakeSwap Yields Farm sayesinde hesabınızda CAKE birikecektir. Bunları istediğiniz zaman toplayabilirsiniz. Topladığınız ödülleri daha fazla LP Token sahibi olmak, PancakeSwap Lottery oynamak ve Syrup Pools’da token kazanmak için kullanabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

space and time

Space and Time Nedir?

Web3 Dünyasında Hangi Coin’ler Öne Çıkıyor?