in ,

PancakeSwap “toHexString of undefined” Hatası

pancakeswap

PancakeSwap üzerinde “Cannot read property ‘toHexString’ of undefined” yazılı bir hata ile karşılaşıyorsanız, sorununuzun çözümü bu yazıda yer alıyor. 

Birçok PancakeSwap kullanıcısı platform üzerinde çeşitli hatalar ile karşılaşabiliyor. Bu hatalardan en yaygın olarak karşımıza çıkanı ise “Cannot read property ‘toHexString’ of undefined” hatası. 

Genel olarak tokenleri swap etmeye çalışırken işlem başarısız olur ve bu hata mesajı hemen ardından görüntülenir. Bu hata genellikle Trust Wallet’ta yetersiz slippage payına sahip token trade’i gerçekleştirirken yaşanır. Sorunun kesin detayları hala belli değil ancak sorun ile ilgili çözümler mevcut. 

Bu sorunu çözmek için gerçekleştirmeniz gereken iki basit adım var. Bu adımları şöyle sıralayabiliriz: 

  • Artan slippage payı ile işlemi tekrar deneyin.
  • Birinci çözüm sorununuza yardımcı olmazsa işleminiz için SafePal gibi başka bir cüzdan kullanmayı deneyin. 

Yukarıda yer alan bu adımları takip ettiğiniz takdirde bu sorunu çözmüş olacaksınız. 

PancakeSwap Nedir? 

PancakeSwap, Binance Smart Chain (BSC) ağında yer alan merkeziyetsiz bir borsadır (DEX). Bu nedenle PancakeSwap’ta yalnızca BEP-20 token standardına sahip tokenleri takas (swap) edebilirsiniz. Otomatik piyasa yapıcı (AMM) modelini kullanan PancakeSwap, bu özellik ile geleneksel merkezi borsalardan ayrılır. 

Merkezi borsalarda emir defterleri yer alırken PancakeSwap gibi merkeziyetsiz platformlarda alım-satım işlemlerini likidite havuzuna karşı gerçekleştirirsiniz. Bu likidite havuzları akıllı algoritmalar tarafından yönetilir. 

Bu likidite havuzları, diğer yatırımcıların varlıklarını kilitlediği fonlardan oluşmaktadır. Varlıklarını bu havuzlara kilitleyen yatırımcılar, karşılığında likidite sağlayıcı tokenlerden gelir elde edebilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Testnet

Nautilus Chain Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşüne Devam Edecek mi?