in ,

PancakeSwap Nereden İndirilir?

pancakeswap

PancakeSwap, BNB Chain ağı üzerinde oluşturulmuş merkeziyetsiz bir borsadır. En popüler merkeziyetsiz platformlardan biri olan PancakeSwap, otomatik piyasa yapıcı olarak çalışır. 

PancakeSwap platformunu kullanmak isteyen ve sektöre yeni adım atmış yatırımcılar platformun nereden indirildiği ile ilgili araştırmalar yapıyor. PancakeSwap indirilebilir bir uygulamaya veya programa sahip değildir. PancakeSwap, MetaMask ve Trust Wallet gibi cüzdanlardaki dApps bölümünden “Connect Wallet” butonu ile kullanılabilmektedir. 

PancakeSwap’in kullanımı bildiğimiz borsalardan biraz farklı. Platformun diğer borsalardan ilk farkı herhangi bir üyelik sisteminin bulunmamasıdır. Bu platformu kullanmak için yukarıda da belirttiğimiz gibi MetaMask veya Trust Wallet gibi bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. 

PancakeSwap, kullanıcılarından e-posta, telefon, KYC doğrulaması gibi bilgileri talep etmez ve yalnızca kripto cüzdan bağlantıları aracılığıyla çalışır. 

PancakeSwap platformu üzerinde kullanıcılar zaman zaman bazı hatalar ile de karşılaşabiliyorlar. Bu hatalar ile karşılaştığınızda da endişe etmenize gerek yok çünkü her hatanın birden fazla çözümü mevcut. PancakeSwap borsasını kullanırken karşılaştığınız hataların çözümleri için sitemizde yer alan diğer makalelere göz gezdirebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Avalanche, 130 Milyon Dolar Değerinde AVAX’ı Serbest Bırakacak

De.Fi Ekibi ile AMA Etkinliği