in , ,

PancakeSwap Hesabına MetaMask Cüzdanı Bağlama Rehberi

BSC’deki açık ara en başarılı DEX olan PancakeSwap, likiditesi sayesinde blok zinciri kapsamında her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu yazımızda MetaMask cüzdanınızı PancakeSwap hesabınıza nasıl bağlayabileceğinizi anlatacağız.

Mobil Uygulama

1. MetaMask uygulamasını açıp sol üstteki üç çizgi simgesine tıklayın.

2. Settings (Ayarlar) menüsünden Networks (Ağlar) kategorisini seçin.

3. Add Network (Ağ Ekle) butonuna bastığınızda açılan sayfayı aşağıdaki gibi doldurun.

4. Bilgileri doldurup onayladıktan sonra tekrar sol üstteki üç çizgi simgesine tıklayarak Browser (Tarayıcı) kategorisini seçin.

5. Arama kısmına “PancakeSwap” yazarak aratın.

6. Cüzdanınız PancakeSwap bağlantısı için onay isteyecektir. Connect (Bağlan) butonuna tıklayın.

İşleminiz başarıyla tamamlandı!

PancakeSwap

Masaüstü Tarayıcısı

1. MetaMask ana sayfasını açın ve üstteki Network Selector (Ağ Seçici) butonuna tıklayın. Varsayılan olarak “Ethereum Mainnet” gözükecektir.

2. “Ethereum Mainnet” butonuna tıklayıp seçenekleri aşağı kaydırın ve Custom RPC seçeneğine tıklayın.

3. Açılan sayfada aşağıdaki bilgileri girin.

4. Her şeyi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra Save (Kaydet) butonuna tıklayın. Bu şekilde BNB Smart Chain’i ağ seçeneklerinize eklemiş oldunuz.

5. Şimdi ise PancakeSwap ana sayfasına giderek sağ üst köşedeki Connect Wallet (Cüzdanınızı Bağlayın) butonuna tıklayın.

6. Açılan sekmeden bağlamak istediğiniz cüzdanı seçebilirsiniz.

İşleminiz bu kadar!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Fenerbahçe Fan Token Nedir? $FB Token Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin, Kuantum Bilgisayarlara Karşı!