in , , ,

PancakeSwap Hesabına Coinbase Wallet Bağlama Rehberi

BSC’deki açık ara en başarılı DEX olan PancakeSwap, likiditesi sayesinde blok zinciri kapsamında her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu yazımızda Coinbase Wallet cüzdanınızı PancakeSwap hesabınıza nasıl bağlayabileceğinizi anlatacağız.

Mobil Uygulama

1. Coinbase Wallet uygulamasını açın ve sağ altta yer alan ayarlar simgesine tıklayın.

2. Settings (Ayarlar) menüsünde Default Network (Varsayılan Ağ) ögesine tıklayın ve önünüze çıkan listeden Binance Smart Chain’i seçin.

3. Varsayılan ağı Binance Smart Chain olarak ayarladıktan sonra uygulamanın alt kısmında ortada yer alan tarayıcı simgesine tıklayın.

4. Tarayıcınızın arama kısmına “PancakeSwap.finance” yazıp aratın.

5. Açılan sayfada sağ üstte yer alan Connect Wallet (Cüzdanınızı Bağlayın) ögesine tıklayın.

6. Önünüze birden çok cüzdan seçeneği çıkacaktır. Buradan Coinbase Wallet’ı seçebilirsiniz.

İşleminiz başarıyla tamamlandı!

Masaüstü Tarayıcısı

1. Coinbase Wallet web sitesinde sağ üstte yer alan ayarlar simgesine tıklayın. Burada Default Network (Varsayılan Ağ) olarak Ethereum’u göreceksiniz.

2. Default Network ögesine tıklayarak kullanılabilen tüm ağların listesine ulaşabilirsiniz. Buradan Binance Smart Chain’i seçin.

3. Binance Smart Chain’i varsayılan ağınız olarak ayarladıktan sonra PancakeSwap web sitesine girin ve sağ üst köşedeki Connect (Bağlan) butonuna tıklayın.

4. Açılan pencerede önünüze birden çok cüzdan seçeneği çıkacaktır. Coinbase Wallet seçeneğini seçebilirsiniz.

İşleminiz bu kadar!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Geçtiğimiz Haftanın Dikkat Çeken Kripto Para Projeleri

Ki Young Ju: “Balinalar Bitcoin (BTC) Stokluyor”