in ,

PancakeSwap Güncellemesi BNB Chain’de Yayına Girecek

Merkeziyetsiz bir platform olan PancakeSwap, PancakeSwap V3 güncellemesini Nisan ayının ilk haftasında BNB Chain üzerinde yayına alacak. 

PancakeSwap V3, toplam işlem hacminde 438 milyar dolardan fazla ve toplam likiditede 2,5 milyar dolardan fazla kilitli token olduğunu söyleyen çok zincirli DEX’e yeni özellikler sunacak. 

Yapılan duyuruda, bu özelliklerin arasında gelişmiş likidite sağlama, rekabetçi işlem ücretleri ve işlem teşviklerinin yanı sıra yield farming deneyimine yönelik bir düzenlemenin de yer aldığı belirtildi. 

pancakeswap

PancakeSwap’in Baş Şefi Mochi, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

“Sunduğumuz yeni özellikler kullanıcılarımıza daha da iyi bir deneyim sunacak ve DeFi’yi her zamankinden daha fazla insan için erişilebilir hale getirmeye yardımcı olacak.” 

PancakeSwap şu anda zincirdeki baskın merkeziyetsiz borsa olsa da Uniswap V3, DAO’sunun topluluk lehine oy kullanmasının ardından BNB’de konuşlandırılacak. Yönetim önerisinde Uniswap’in PancakeSwap pazar payının yarısına kadarını hedefleyebileceği belirtildi. 

PancakeSwap’in önceki versiyonu Ethereum ve Aptos üzerinde konuşlandırılmıştı. Merkeziyetsiz borsa, Ekim ayında eski Meta çalışanları tarafından kurulan Layer-1 blok zincirinde konuşlandırılması için bir yönetişim önerisini kabul etmişti. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Şubat Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?