içinde

PancakeSwap (CAKE) ve Outer Ring (GQ) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: CAKE ve GQ Nedir?

PancakeSwap (CAKE) yatırma işlemleri 29 Mart TSİ 15:00’te, Outer Ring (GQ) yatırma işlemleri ise 29 Mart TSİ 13:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 31 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar PancakeSwap (CAKE) için 29 Mart TSİ 15:00’ten itibaren, Outer Ring (GQ) için ise 29 Mart TSİ 13:00’ten itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. CAKE ve GQ için spot işlemler (CAKE/USDT, GQ/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 31 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak CAKE’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 1 Nisan 15:00’e kadar, GQ’larınız için ise 1 Nisan TSİ 12:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının CAKE Listeleme Haberi:

PancakeSwap (CAKE) Nedir?

PancakeSwap, piyasadaki en yüksek işlem hacmine sahip, BNB Smart Chain’deki lider merkeziyetsiz borsadır. PancakeSwap, Ethereum veya Bitcoin’den çok daha düşük işlem maliyetlerine sahip bir blok zinciri olan BNB Smart Chain üzerinde çalışır. Alım satım ücretleri de diğer en iyi merkezi olmayan borsalardan daha düşüktür. PancakeSwap ile Doğrudan cüzdan uygulamanızdan işlem yapıyorsunuz.

PancakeSwap (CAKE)

CAKE, PancakeSwap ekosistemine güç veren yönetişim token’idir. CAKE ile;

  • Syrup Pools: CAKE sahipleri şu anda büyük projelerden her hafta on milyonlarca USD değerinde ücretsiz token kazanıyor.
  • Yield Farms: LP token’i yatırarak CAKE kazanılır.
  • Trading Fee’leri: Trade çiftiniz farm’da listelenmese bile token’leri Likidite Havuzlarında (LP) stake ettiğinizde alım satım ücreti kazanırsınız.

Official website: https://pancakeswap.finance/

Whitepaper: https://docs.pancakeswap.finance/

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının GQ Listeleme Haberi:

Outer Ring (GQ) Nedir?

Outer Ring, ManiacPanda Games markasını kullanarak Windex Technologies OÜ ile Nexxyo Labs ortaklığında şu anda geliştirilmekte olan ekonomik Play-to-Earn konseptine dayanan bir bilim kurgu ve fantasy evreninde bir MMORPG video oyunudur.

Oyunun ekonomik sistemi, oyunun web sitesine entegre edilmiş bir DEX aracılığıyla veya oyuncu etkileşimi yoluyla oyun içi ve oyun dışı satın alımlar yapma imkanıyla, Play-to-Earn olarak adlandırılan sisteme dayanmaktadır.

Outer Ring (GQ)

Outer Ring, aynı adı taşıyan Outer Ring Saga adlı romana dayanan, fantastik ve bilim kurguyu birleştiren bir MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Hem oyun içi hem de oyun dışı gerçek ekonomi ile Oyuncu Odaklı Ekonomi’ye sahiptir.

Oyun ekonomisi gerçektir, oyuncuların kendilerinden etkilenen kendi ekonomik sistemi ve kendi yasalarıyla çalışır. Oyuncular, oyun ile kripto para birimleri dünyası arasında arayüz oluşturan bir token olan resmi oyun içi para birimi olan Exocredits’e (EXO) ve yönetim token’i ve ikinci resmi oyun içi para birimi olan Galactic Quadrants’a (GQ) sahiptir.

Official website: https://outerringmmo.com/

Whitepaper: Outer Ring – Whitepaper 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Trust Wallet ile Kripto Nasıl Satın Alınır?

BNB Chain, Ağ Yükünü Azaltmak İçin Yan Zincirler Başlatıyor