içinde

P2E Browser Oyunu Roboots (RBO) PancakeSwap’da Listelendi

Roboots
Roboots

Bugün saat 17.00’da Roboots RBO token PancakeSwap üzerinde listelendi. Roboots 4 farklı platformda satışa sunuldu ve hepsinde “sold out” oldu. GAMI World ve 3 platformda daha satışa sunulan RBO, bütün platformlarda kısa bir süre içerisinde tükendi.

IDO’su yapılan projelere bir yenisi daha eklendi. RBO tokenine olan ilgi oldukça yoğundu. Farklı platformlardan satışa çıkan Roboots RBO ön satış için ayırdığı tüm token’ları kısa süre içerisinde sattı. Ön satışı kaçırdıysanız PancakeSwap üzerinden şu anda satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir: Roboots Ekibi ile AMA Etkinliği

🎉 $RBO token #PancakeSwap’ta listelendi!

🤖 $RBO contract address: 0xEB7b6491B21565F8FCe9834526f43F7898AC3Ac1

🥞 PancakeSwap Linki: https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0xeb7b6491b21565f8fce9834526f43f7898ac3ac1

Roboots Nedir?

Roboots, Robootsland Evrenindeki robotların seviye, renk ve şans faktörlerine göre birbirleriyle mücadele ettiği RNG tabanlı bir browser oyunudur. Robotsland Evreni, gerçek dünyanın dinamiklerine uygun olarak geliştirilmiştir. Bu evrendeki robotları NFT olarak takas edebilirsiniz. Robotlar tamir edilebilir ve geliştirilebilir. Bu evrendeki tüm eylemleri ROBOOTS tokenini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Robotlar, kazandıkları her dövüş için sahipleri ve onları kontrol eden kullanıcılar için ROBOOTS tokenleri kazanır.

GAMI

Telegram Global Grubu: https://t.me/gamiworldcommunity

Telegram Duyuru Grubu: https://t.me/gamiannouncement

Telegram Türkiye Grubu: https://t.me/gamiworldtopluluk

Twitter: https://twitter.com/gamiworld

Medium: https://medium.com/@gamiworld

ROBOOTS

Website: https://roboots.io/

Telegram Global Grubu: https://t.me/RobootsCommunity

Telegram Duyuru Kanalı: https://t.me/RobootsAnnouncement

Twitter: https://twitter.com/robootsio

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Web3, İnternet Kullanımımızı Nasıl Etkileyecek?

Melania Trump, NFT Platformu Başlattı