in ,

P00LS Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Müzik dünyasıyla kripto endüstrisini birleştirmeye çalışan P00LS, sanatçıları ve markaları kendi ekosistemine dahil ederek sosyal tokenlerini çeşiti alanlarda kullanıma sunar. Peki P00Ls nedir ve nasıl satın alınır?

Ekibi ve Yatırımcıları

P00LS, sanat odaklı kripto para birimleri için topluluk öncelikli merkeziyetsiz bir borsadır. P00LS sahibi olan hayran kitleleri çeşitli haklara sahip olur. P00LS, NFT’lerden metaverse dünyasına değin çeşitli içerikleri bünyesinde barındırır. Kullanıcıların kendi sosyal tokenlerini oluşturabilmesi için P00Ls ekibi, sanatçılar ve markalarla ortaklık kurar. Hugo Renaudin, Rich Tong, JB Dusseaut ve Bassri Grace projenin kurucu ekibinde yer alıyor.

P00Ls Avantajları

$00 tokeni, projenin odak noktasıdır. Tüm içerik oluşturucu tokenler, zerozero pazarında satın alınabilir ve satılabilir. $00 token’i, P00LS’deki tüm yaratıcılar ve markalar için ana anahtardır. $00 topluluğu, marka ve içerik oluşturucu ekosistemlerinin nasıl gelişip büyüdüğünü şekillendirmede söz hakkına sahiptir.

P00LS, sanatçıların kullanabilecekleri sosyal tokenleri yayınlamak için sanatçılar ve markalarla birlikte çalışır. P00LS, içerik oluşturucuların ve markaların sosyal tokenlerini açık kaynak protokolü olan Ethereum blok zincirinde dağıtmalarında yardımcı olur.

P00Ls Tekonomisi

$00 tokeni, zerozero DAO ve ekosistemi için bir yönetim ve erişim tokeni olarak çalışan, Ethereum blok zincirinde basılan bir ERC-20 tokenidir. Ekosistemin açık kaynak protokol katmanı olarak $00 tokeni çeşitli amaçlara hizmet eder. Yönetişim $00 token sahipleri zerozero DAO’da oylama gücüne ve zerozero DEX üzerinde işlem yetkisine sahiptir. 00 için toplam arz kalıcı olarak 1.000.000.000 token olarak sabitlenmiştir.

Yol Haritası

P00LS Stuff, özel sanat eserleridir ve yalnızca zerozero dünyasında satın almak için $00 sahipleri tarafından kullanılabilir. Bu projenin dahada yaygınlaştırılması planlanıyor. Popüler ve başarılı sanatçıları ekosistemine dahil ederek ilerlemeyi amaçlıyor.

Nasıl Alınır?

P00Ls almak oldukça basittir. KuCoin ve Coinbase Exchange, Gate.io, Uniswap, Bitmart gibi popüler borsalarda listelenen varlığı borsalar üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. KuCoin, şu anda token ticaretinin yapıldığı en aktif borsadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Osmosis (OSMO) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Binance Bu Altcoin için Vadeli İşlemleri Başlatacak!