içinde

Oyun Kartı Üreticisi Bicycle, NFT Koleksiyonunu Başlattı

Bicycle Nft

Tanınmış oyun kartı üreticisi Bicycle, şirketin ilk değiştirilemez token (NFT) koleksiyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. “Genesis Koleksiyonu” olarak adlandırılan NFT kart koleksiyonları, sanatçı Adrian Valenzuela tarafından tasarlandı ve NFT’lerin ilk düşüşü Perşembe günü NFT pazar yeri Kolectiv aracılığıyla resmen açıklandı.

Gelenek ile Gelecek Arasında Köprü

Kart iskambil söz konusu olduğunda, Bicycle adı şirketin kurulduğu 1885 yılından bu yana popüler bir marka olmuştur. Kartın resmi adı Bicycle, 19. yüzyılın sonunda bisikletin son derece popüler bir buluş olması nedeniyle seçilmiştir. 136 yıla yakın bir süre sonra Bicycle, ilk değiştirilemez token (NFT) koleksiyonuyla blok zincir teknolojisi dünyasına giriyor. Adrian Valenzuela tarafından tasarlanan sanat eseri, ikonik Bisiklet oyun kartlarını temsil ediyor.

NFT

 

Stefaan Merckx, “Bicycle’da, 135 yılı aşkın bir süredir iskambil kağıtlarının ön saflarında yer alan bir miras markasıyız ve bu NFT lansmanı, tarihimizde gelenek ve yenilik arasında köprü kurduğumuz özel bir anı işaret ediyor.” Bicycle CEO’su diğer açıklamasında şunları söyledi. “İleriye baktığımızda, tarihimize sadık kalırken yeni tüketicilere ve nesillere ulaşmaya devam edeceğiz.”

Firmaya göre, yeni koleksiyon sahiplerini “özel etkinliklere erişim, ön satışlar ve gelecekteki Bisiklet NFT’lerinin beyaz listeleri dahil olmak üzere sürekli destekten avantajlara kadar, Bisikletle birlikte bir yolculuğa” başlatacak. Esasen, kartlar VIP üyeliği, Bicycle detayları olarak “elit bir Biycle koleksiyoncuları kulübü” olarak hizmet edecek. Ancak Bicycle, birincil satış avantajının “ikincil piyasada NFT alıcıları için genişletilmeyeceğini” açıklamış olacak. Müzayede Perşembe günü NFT , Kolectiv aracılığıyla başladı.

As ve üzerinde on olan bicycle kartları ve Jokerler, birkaç günde bir gruplara bırakılacak, Jokerler sürpriz bir şekilde yayınlanacak ve Bicycle da 16 Aralık’ta 8.008 NFT ürününü satışa çıkarmayı planlıyor. Bicycle, bu özel kartlarda “animasyonlu bir kart saklama kutusu ve 1’den 8.008’e kadar benzersiz darphane numaralarına sahip olacak” şeklinde açıklıyor. Kripto ödemelerinin yanı sıra, Bicycle kartı NFT’leri bir Shopify eklentisi aracılığıyla USD ile satın alınabilecek.

Bicycle’dan Ann Viaene, “NFT lansmanı, biz yenilik yapmaya devam ederken ve kartlarımızı daha dijital ve erişilebilir hale getiren yeni araçları tanıtmayı ve genç nesilleri hedefleyen yeni bir çağa adım atan Bicycle’ın başkalarına nasıl öncülük ettiğini gösteriyor” dedi. Pazarlama Müdürü “Bağlantıyı güçlendiren büyülü anların kilidini açmaya ve hayranlarımızı yeni sürümlerle memnun etmeye odaklandıklarını söyledi.

Bicycle, Pepsi-Cola, Budweiser, Adidas, Coca-Cola, Rolling Stone, TIME, Arizona Iced Tea, Ubisoft, AMC, Sony, Fox Entertainment, WWE, Studio 54, Disney, Marvel gibi NFT’lere giren çok sayıda tanınmış şirketin hikayesini takip ediyor. DC Comics ve daha fazlası. 2021’in başlangıcından ve yılın sonuna kadar, NFT’ler milyarlarca dolarlık bir endüstri haline geldi.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Baha Atakan Göze tarafından yazıldı.

Blockchain teknolojisi, kripto paralar ve yatırım enstrümanlarına ilgili işletme 3.sınıf öğrencisi .

Metaverse

Metaverse Kavramının Geleceği

Luna Rush

Luna Rush Nedir? Airdrop’a Nasıl Katılınır?