in

OxsTribe NFT Projesi Nedir?

OxsTribe, dünyanın ilk dijital ve fiziksel topluluk üyeliği sağlayan NFT koleksiyonudur. OxsTribe NFT sahipleri Coinoxs ekosistemindeki ayrıcalıklarından yararlanabilir. İstanbul, Dubai, Seul, Miami ve diğer büyük şehirlerde açılacak olan Oxs Connect Hub’ları kullanabilir.

OxsTribe NFT’lerinin Kullanım Alanları

OXS Tribe, Coinoxs’un oluşturmaya başladığı dev ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Coinoxs ürünlerine ve hizmetlerine erişmenin yolu, bir OxsTribe NFT’sine sahip olmaktır. Başlangıçta, OxsTribe NFT’sine sahip olanlar Decentraland’daki OXS Connect alanındaki sanal etkinliklere giriş ile OXS Connect Hub’a ücretsiz erişim hakkı sağlayacaktır.

OxsTribe NFT sahipleri, OXS DAO’nun seçkin üyeleri olacak ve yukarıda belirtilen hizmetlere ücretsiz VIP erişiminin yanı sıra OXS Token Airdrop’undan yararlanabilecek. Oxs Dao’nun amacı, yatırımcılar, kullanıcılar ve geliştiriciler olarak tek çatı altında blockchain’e katkıda bulunmalarıdır.

Oxs Connect Hub

OxsConnect Hub, ilki 2022 yılının üçüncü çeyreğinde İstanbul’da açılacak olan Coinoxs ekosistemindeki küresel ortak alanlardır. OxsTribe NFT sahipleri bu alanlarda ücretsiz kahve içebilir ve çalışabilir ve bu fiziksel alanda diğer blockchain meraklılarıyla çalışıp fikir alışverişlerinde bulunabilir, yeni network’ler kurabilir.

OXS Token

Coinoxs (OXS) platformu, akıllı ve güvenli blockchain teknik hizmetleri ile blockchain teknoloji ürünleri ve varlıkları sağlar. Birkaç temel ayrı işletmeden oluşur: Oxs API, Oxs Explorer, VaultX App, Safe Multisig ve Coinoxs Launchpad. Oxs, yukarıda bahsedilen tüm bu platformlarla etkileşime giren Coinoxs ekosisteminin temel hizmet token’ıdır. Arzı sınırlıdır, ERC-20 token standardıyla uyumlu Ethereum, Polygon ve Binance ağlarında çalışacağı belirtiliyor. Token’ın, 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

NFT’lerin Nadirlikleri

  • Common: 5.000 adet
  • Uncommon: 2.500 adet
  • Rare: 1.250 adet
  • Epic: 999 adet
  • Legendary: 250 adet
  • Only One: 1 adet

Yol Haritası

Ekip

Resmi Linkler

OxsTribe NFT projesi için oxstribe.com sitesi üzerinde karşınıza çıkan ekrana e-mail adresinizi girerek waitliste katılabilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

CoinOxs Nedir?

CoinOxs, kullanıcıyı geleneksel teknoloji platformlarından blockchain odaklı sistemlere geçişini kolaylaştıran bir ağ olarak hareket ediyor. Amacı, bu yeni merkeziyetsiz dijital dünyayı günlük iş ve hayata kolayca entegre etmeyi sağlamaktır.

2019 yılında Türkiye pazarına giriş yapan CoinOxs kullanıcılara güvenli Blockchain hizmet ve ürünlerini yüz yüze iletişim ile sunuyor. Coinoxs’un Nişantaşı’nda bulunan ve Blockchain ürünleriyle özelleştirilmiş teknoloji mağazası, dünya kripto para sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Kripto para piyasasındaki en güvenli soğuk cüzdan üreticilerinden Ledger’ın Resmi Türkiye distribütörü olan CoinOxs, kullanıcı deneyimini en üst planda tutmayı hedefleyerek sadece Türkiye değil; dünya çapında benzersiz bir hizmet sunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

a16z, 600 Milyon Dolarlık Web3 Oyun Fonu Başlattı

trust wallet

Trust Wallet: Yanlış Public Adrese Gönderilen Varlığı Geri Almak