içinde ,

OxsKYT Nedir?

Blockchain teknolojilerinin getirdiği ürünlerin ve hizmetlerin kötü niyetli kişilerce kullanılması mümkündür. Buna rağmen doğası gereği değiştirilemez, yok edilemez ve şeffaf olan zincir üstü veriler analiz edildiğinde, kötü niyetli eylemlerin mağduru olmaktan kurtulmak çok kolaydır. OxsKYT ile gizli riskleri tespit edebilir ve blockchain deneyiminizin keyfini sürebilirsiniz. Coinoxs Ekosisteminin risk analiz aracı OxsKYT’yi içeriğimizde detaylandıracağız.

OxsKYT, blockchain ağı üzerindeki gizli riskleri tespit edip çözüm sağlamaya yarayan Coinoxs Ekosisteminin blockchain tabanlı ürün ve hizmetlerinden bir tanesidir. Bu araç ile cüzdan adreslerinin riskli olup olmadığının kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Girilen adres ile ilgili ayrıntı risk raporu belgesini tek tuşla temin edebilirsiniz. Analiz sonucunda hesaplanan “Risk Puanı” ile cüzdan adresinin ne derecede güvenilir olduğunu tespit edebilirsiniz. Ayrıca riskli görülen adresleri kaydedip bir sonraki gönderimlerde uyarı ya da gönderim iptali gibi farklı seçenekler ile de güvenliğinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Geçmişte yaşanılan kötü tecrübeler dolayısıyla hükümetler, kullanıcıların mağduriyetlerini gidermek adına birtakım regülasyonlar oluşturmaktadır. Bu regülasyonlar, kurum ve kuruluşların karşılaması gereken birtakım gereklilikler doğurmaktadır. Bu gerekliliklerin kurumlar tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir. Tüm gerekliliklerin ve uygunluğun sağlanması için OxsKYT yeterli bir araç olma özelliğine sahiptir.

Resmi Linkler

CoinOxs Nedir?

CoinOxs, kullanıcıyı geleneksel teknoloji platformlarından blockchain odaklı sistemlere geçişini kolaylaştıran bir ağ olarak hareket ediyor. Amacı, bu yeni merkeziyetsiz dijital dünyayı günlük iş ve hayata kolayca entegre etmeyi sağlamaktır.

2019 yılında Türkiye pazarına giriş yapan CoinOxs kullanıcılara güvenli Blockchain hizmet ve ürünlerini yüz yüze iletişim ile sunuyor. Coinoxs’un Nişantaşı’nda bulunan ve Blockchain ürünleriyle özelleştirilmiş teknoloji mağazası, dünya kripto para sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Kripto para piyasasındaki en güvenli soğuk cüzdan üreticilerinden Ledger’ın Resmi Türkiye distribütörü olan CoinOxs, kullanıcı deneyimini en üst planda tutmayı hedefleyerek sadece Türkiye değil; dünya çapında benzersiz bir hizmet sunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Uniswap Kullanımında Sıkça Karşılaşılan Hatalar

Trust Wallet Cüzdanınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz?