in

Otherside Ne Zaman? Etkinliğe Kimler, Nasıl Katılabilir?

Kripto ve NFT piyasasının tüm aktörleri gözlerini yarınki Otherside etkinliğine çevirmiş durumda. Herkes merakla Yuga Labs (Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki ekip) ve Animoca Brands tarafından duyurulacak olan Otherside NFT arazi satışının lansmanını büyük bir merakla bekliyor.

Kullanıcıların Land Claim yani sanal arazi satışına katılabilmeleri için cüzdanlarında ApeCoin (APE) ve işlem ücretini karşılamak için Ethereum (ETH) bulundurmaları gerekmektedir.

Otherside etkinliğinde mint etme işlemi, Somethingisbrewing web sitesine kaydolan üyeler ve Bored Ape Yacht Club veya Mutant Ape Yacht Club NFT sahipleri için 30 Nisan Cumartesi günü TSİ 19:00’da başlayacak.

Yuga Labs, kullanıcıların KYC doğrulamalarını gerçekleştirmelerini istiyor. Sadece KYC doğrulamasını gerçekleştirenler halka açık mint’e katılabilir. Ancak Bored Ape ve Mutant Ape NFT sahiplerinin KYC doğrulaması yapmalarına gerek yok.

Otherside arazi fiyatı ise arsa başına 305 $APE olacak. Otherdeeds olarak adlandırılan bu turda toplam 55 bin arsa satılacak. Arsa satışı ise açık artırma şeklinde olmayacak. Bunun nedeni, ekibin, öngörülen yüksek işlem ücretlerinin (başka bir deyimel gaz savaşlarını) engellemek istemesidir. Bunun yerine ekip, NFT satışını turlar (wave) halinde gerçekleştirecek.

1. tur sırasında, KYC doğrulaması yapmış her cüzdan yalnızca 2 adet Otherdeed NFT mint edebilecek. Bunun işlem başına değil, cüzdan bazında olduğu unutulmamalıdır. Gaz ücretleri makul bir seviyeye döndüğünde, ekip, KYC doğrulaması yapmış her cüzdanın 4 NFT’ye kadar mint edebileceği 2. turu başlatacak. Bu, tüm Otherside arazileri tükenene kadar sonraki turlarda devam edecek.

Ekip, yarın resmi Otherside Twitter ve Discord kanallarında cüzdan başına mint limitlerini güncelleyecek. Bu nedenle, arazi satışlarına katılmayı düşünüyorsanız, resmi güncellemeleri takip etmeyi unutmayın.

Gelişen bu haberler doğrultusunda Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun taban fiyatı 152 Ethereum’a yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Binance

Binance, SOL ve APE’deki İşlemleri Geçici Olarak Durduruyor! Neden?

ENS Alan Adlarına Talep NFT Pazarında Patladı!