içinde ,

Otherside Litepaper’ı Yayımlandı!

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) NFT’lerinin yaratıcıları Yuga Labs, Otherside’ın litepaper’ını yayımladı. Ekip, yayınlanan belgenin Otherside için başlangıç kılavuzu işlevi gördüğünü ve platformun temel ilkelerini kapsadığını aktardı.

Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket Yuga Labs’ın yeni girişimi olan Otherside Metaverse 200.00 dijital araziden oluşan sanal dünyadır. Otherside, Decentraland ve The Sandbox projeleriyle benzer şekilde, dijital arazilerin tapularını temsil eden Otherdeed’in NFT satışlarını başlatmıştı. OthersideMeta adlı Twitter hesabı BAYC ve NFT tabanlı Metaverse litepaper’ını yayınladı.

Otherside Litepaper, Metaverse’nin tam bir özetini ve sunabileceği fırsatları açıkladı. Yuga Labs, “Topluluğumuzun gelecekte Metaverse olanaklarını genişletmek için geliştireceği yeni deneyimleri ve oyunları görmek için sabırsızlanıyoruz” diye ekledi. Litepaper’da “Otherside” birlikte oluşturmak, rekabet etmek, bağlantı kurmak ve keşfetmek için heyecan verici bir ortam sağlayan sanal dünya olarak tanımlanıyor.

Otherdeed NFT satışlarının, haftalık NFT satışlarına kıyasla en çok satılanlar arasında üçüncü sırada yer aldığı biliniyor. Geçen hafta, Otherdeed satışları %28.67 artışla 8.540.410$’a ulaştı. Bununla birlikte, Otherside Metaverse’de kullanılacak olan ApeCoin (APE), geçen ay %48,2 artarak son zamanlarda çoğu kripto varlığından daha iyi performans gösterdi. APE son iki haftada %10,6 artarken, bu yazının kaleme alındığı saatlerde 5.37 dolardan işlem görüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

KoinSaati içerik yazarı.

SEC Başkanı Kripto Düzenlemeleriyle İlgili Yeni Açıklamalar Yaptı!

StarkNet Token Tasarımı ve Token Tahsisi Nasıl Olacak?