in ,

Osmosis (OSMO) Binance’te Listeleniyor: Osmosis (OSMO) Nedir?

Binance

Dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance, Osmosis’i (OSMO) listeleyeceğine yönelik duyuruda bulundu.

Binance, Osmosis’i (OSMO) Innovation Zone’da listeleyecek ve OSMO/BTC, OSMO/BUSD, OSMO/USDT işlem çiftleri için 28.10.2022 saat 13.00’te alım satıma açacak. Osmosis, Cosmos SDK ile oluşturulmuş otomatik bir piyasa yapıcıdır. OSMO, projesinin yönetişim ve yardımcı program token’ıdır.

Hatırlanacağı üzere Innovation Zone, kullanıcıların diğer token’lardan daha yüksek risk teşkil edebilecek yeni token’ları alıp satabilecekleri özel bir trading alanıdır. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance kullanım koşullarını dikkatlice okumaları gerekmektedir. Bununla birlikte ilk sorumluluk reddinin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için Innovation Zone işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Yazının kaleme alındığı saatlerde Osmosis fiyatı 1,58 dolardan işlem görüyor. OSMO fiyatı son 24 saatte %21.4 artış göstermiştir. OSMO coin’in bir haftalık grafiği incelendiğinde hafta başında 1,13 dolardan işlem gören coin fiyatı, Binance’te listelenme haberlerinden sonra 1,7 dolara yükselmiştir. Dolaşımda 470 milyon coin arzı, toplamda 325 milyon coin arzı bulunmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

2022 Yılında En Yüksek Yatırım Alan GameFi Projeleri

NFT drop

Ayın Önemli Airdrop’ları