in ,

OpenSea, Avalanche NFT’lerine Erişim Desteği Sağlayacak!

Avalanche topluluğuna ait NFT’leri sergilemek, listelemek ve ticaretini sağlamak için kullanılan Joepegs, Kalao, Campfire ve NFTrade gibi önde gelen pazarlara bir yenisi daha katılıyor. Piyasanın önemli NFT pazarlarından biri olan OpenSea, Avalanche için erişim desteği başlatıyor.

OpenSea’nin amacı; içerik oluşturucuların, koleksiyoncuların ve işbirlikçilerin daha fazla zincirde NFT’lerle etkileşime girmesine ve mümkün olan en iyi seçimi yapmasına yardımcı olmak.

OpenSea kullanıcıları, Avalanche’ın Subnet’lerle yatay ölçeklendirmedeki başarısı sayesinde NFT işlemlerinde bir saniyenin altında işlem yapma ve düşük işlem ücretleri gibi avantajlardan yararlanabilecekler.

Avalanche’ı yeni keşfeden OpenSea kullanıcıları, 2022 yılının 2. çeyreğine göre toplam NFT hacminin %180 oranında artan topluluğa da katılabilecekler. Açılışta, OpenSea destekli 10’dan fazla Avalanche projesi yer alacak ve yakın zamanda çok daha fazlası sağlanacak.

Ava Labs’teki NFT ve Sanat Lideri Dominic Carbonaro, önemli gelişme hakkında şunları söyledi:

Avalanche’ın NFT topluluğu, hem sanatını icra etmek hem de uygulamaları denemek için benzersiz bir kimliğe ve tutkuya sahip. OpenSea topluluğunu Avalanche topluluğuyla birleştirmekten ve NFT’lerin erişimini yeni bölgelere genişletmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Sportzchain vs. Chiliz

Charles d’Haussy, dYdX Foundation’ın Yeni CEO’su Oluyor!