in ,

OpenAI, GPT-4’ü Piyasaya Sürdü

Yapay zeka geliştirme laboratuvarı OpenAI, en güçlü yapay zeka modeli olan GPT-4’ü piyasaya sürdü. 

Çok kısa zamanda büyük kullanıcı kitlelerine ulaşan ChatGPT’nin dördüncü versiyonu piyasaya sürüldü. İlk çıktığı zamandan bu yana konuşulmaya devam eden ChatGPT’nin yeni sürümü, metne dayalı komutlara cevap vermenin ötesinde görselleri de anlayabiliyor. 

Daha güvenli ve kullanışlı bir sürüm olan GPT4, görselleri anlamasının yanı sıra şarkılar besteleyebiliyor ve kullanıcıların yazım tarzına kadar öğrenebiliyor. 

Yeni yeteneklere sahip bu sürüm, eski versiyonlara göre daha iyi bir muhakeme yeteneğine de sahip. GPT-4, birden fazla veri noktası içeren karmaşık soruları bile daha iyi bir şekilde çözüyor. 

OpenAI yaptığı açıklamada, GPT-4’ü daha güvenilir hale getirmek için kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden faydalandıklarını belirtti. 

GPT-4’ü kullanmak isteyenlerin 20 dolar karşılığında ChatGPT Plus aboneliği alması gerekiyor. Şimdilik yalnızca ChatGPT Plus abonelerinin yararlandığı bu özellik, yakın gelecekte Microsoft’un arama motoru Bing’e entegre edilecek. Daha önce ChatGPT’nin entegre olduğu Bing, hızla popülerleşerek günlük 100 milyon aktif kullanıcıyı geçmişti. 

Duolingo, Be My Eyes, Stripe ve Khan Academy GPT-4 ile entegre olan platformlar arasında bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC), 26.000 Dolar Seviyesine Dönecek mi?

BTC

Glassnode, Bitcoin Karlılığı ile İlgili Veri Paylaştı