in ,

Önümüzdeki Bir Hafta İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda, önümüzdeki bir hafta içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik.

Sui (SUI)

Varlıkların ve ödemelerin transferi gibi basit kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve düşük gecikme sunmayı amaçlayan Sui, izinsiz br Layer-1 akılı sözleşme ağıdır.

45.7 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunan SUI, bu varlıkların kilidini 3 Temmuz’da açmayı planlıyor. Serbest bırakılacak olan bu varlıklar, toplam arzın %0.61’ine tekabül ediyor.

Optimism (OP)

Ethereum’un Layer-2 ölçeklendirme çözümü Optimism, Haziran ayı içerisinde kilidi açılacak olan varlıklar arasında yer alıyor. 32.1 milyon dolarlık kilitli varlığı bulunan Optimism’in 30 Haziran tarihinde varlıklarının kilidini açması planlanıyor. Bu kapsamda, toplam arzın %0.56’sına denk gelen tokenler serbest bırakılacak.

Open Campus (EDU)

Open Campus, Binance Launchpad platformunda IEO’su gerçekleştirilen UGC modelini kullanan çevrimiçi bir eğitim platformudur.

16.07 milyon dolar değerinde kilitli varlığa sahip olan Open Campus’un kilitli varlıkları 28 Haziran tarihinde serbest kalacak. Serbest bırakılması beklenen bu varlıklar, toplam arzın %2.12’sini oluşturuyor.

Axelar (AXL)

Merkeziyetsiz bir validatör ağından ve güvenli ağ geçidi sözleşmelerinden oluşan Axelar’ın yerel kripto varlığı AXL de kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor.

Toplam kilitli token miktarı 10.16 milyon dolara denk gelen varlığın 27 Haziran tarihinde kilidinin açılması bekleniyor. Serbest bırakılacak token miktarı toplam arzın %2.49’una denk geliyor.

Flow (FLOW)

Flow, etkileşimli deneyimler, merkeziyetsiz uygulama projeleri ve blok zinciri tabanlı oyunlar için ölçeklendirme çözümlerine sahip blok zinciri tabanlı merkeziyetsiz bir ekosistemdir. Flow projesinin yerel kripto varlığı olan FLOW’un şu anda 7.26 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor.

Kilitli olan bu varlıkların, 27 Haziran tarihinde serbest bırakılması bekleniyor. Serbest bırakılacak bu tokenler, Flow arzının yaklaşık %1.06’sını oluşturuyor.

Agoric (BLD)

Agoric kripto ekonomisi, milyonlarca geliştiriciyi hızlı bir şekilde DeFi ekosistemine dahil eden akıllı sözleşme platformudur. Projenin şu anda toplam arzın %4.03’ünü oluşturan 5.47 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. Bu kilitli varlıkların 2 Temmuz 2023’te serbest bırakılması bekleniyor.

Hooked Protocol (HOOK)

Hooked Protokol, gelişmiş bir ekosistem oluşturarak Web3’ün tamamen benimsenmesini hedefleyen bir blok zincir projesidir. 4.87 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunan Hooked Protokol, bu varlıkların kilidini 1 Temmuz’da açmayı planlıyor. Kilidi açılması planlanan varlıklar, toplam arzın %0.83’lük kesimini oluşturuyor.

Kazanılmış tokenlerin ve gelecekteki kilit açma etkinliklerinin izlenmesi, daha temkinli ve sonuçta daha iyi alım satım kararları vermek için önemli bir adımdır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) Boğaları 1.900 Doları Hedefliyor

Binance, Maverick Protocol’ü Listeleyeceğini Duyurdu