in ,

Önümüzdeki Bir Hafta İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda, önümüzdeki bir hafta içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik.

ImmutableX (IMX)

ImmutableX (IMX), Ethereum blockchain ağındaki NFT’ler için ilk Layer-2 protokolü ve ölçeklendirme çözümüdür.

Bu hafta içerisinde kilit açılımı gerçekleştirecek olan Immutable, toplamda 22.6 milyon dolar değerinde kilitli varlık bulunduruyor. 8 Eylül tarihinde serbest bırakılması beklenen bu varlıklar toplam arzın %2.03’ünü oluşturuyor.

STEPN (GMT)

Bir move-to-earn projesi olan Stepn’in yerel kripto varlığı olan GMT, bu hafta kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor.

9 Eylül tarihinde açılması beklenen kilitli GMT tokenlerin toplam değeri 17.1 milyon dolar civarında bulunuyor. Açılacak olan bu GMT miktarı toplam arzın %1,97’sine denk geliyor.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol, 2018’in sonundan bu yana geliştirilmekte olan açık kaynaklı, Proof of Stake özelliğine sahip, yüksek hızlı ve düşük işlem ücretine sahip bir Layer-1 blok zinciridir.

Projenin yerel kripto varlığı olan 10.7 milyon dolar değerinde NEAR, kilitli bulunuyor. Toplam arzın %0.95’ini oluşturan kilitli NEAR’lar, 4 Eylül tarihinde serbest bırakılacak.

WazirX (WRX)

Hindistan’ın önde gelen kripto para borsası WazirX, 4 Eylül tarihinde kilitli tokenlerini serbest bırakacak. 2.94 milyon dolar değerinde olan kilitli WRX tokenler, toplam arzın %3’üne denk geliyor.

ChainGPT (CGPT)

ChainGPT, bireylere ve işletmelere kripto ve blockchain teknolojisi ile ilgili her konuda yardımcı olan gelişmiş bir yapay zeka modelidir.

CGPT, 2.20 milyon dolar değerinde kilitli varlığı 10 Eylül tarihinde serbest bırakacak. Serbest kalacak olan token miktarı, toplam arzın %4.22’sine denk geliyor.

Galxe (GAL)

Önde gelen bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Galxe, 1.24 milyon dolar değerinde kilitli varlık bulunduruyor. 5 Eylül’de kilidi açılacak olan bu varlıkların toplam arzın %0.54’üne denk geldiği biliniyor.

Vela (DXP)

Arbitrum tabanlı merkeziyetsiz ticaret platformu Vela Exchange’in hizmet tokeni olan DXP, bu hafta kilidi açılacak kripto para birimleri arasında yer alıyor. 1.15 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %12.8’ine denk gelen DXP’lerin 8 Eylül tarihinde serbest bırakılması planlanıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

Wrapped Bitcoin (WBTC) Nedir? Nasıl Alınır?