içinde , ,

Only1 (LIKE) KuCoin’de Listeleniyor: Only1 (LIKE) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Only1 (LIKE) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gurur duyar. KuCoin’de artık Only1 (LIKE) mevcut. Desteklenen ticaret çifti LIKE/USDT’dir. 22 Kasım itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Only1 (LIKE) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
500,000,000 LIKE$31,074,7812021-08-03PoS
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
61,151,593 LIKE$1,470,798$0.06SHA256

Only1, Alameda Research tarafından desteklenen, Solana üzerine kurulu ilk NFT destekli merkeziyetsiz sosyal platformdur. Yaratıcıların, bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, yaratıcı bahis havuzları aracılığıyla web3’te para kazanmalarına yardımcı oluyor. NFT’ler, bu stake havuzlarına kısmi sahipliği ve yaratıcılara benzersiz erişimi temsil eder.

Only1 (LIKE) KuCoin’de Listeleniyor

Only1, Solana blokzinciri üzerine inşa edilmiş ilk NFT destekli sosyal platformdur. Sosyal medyayı, bir NFT pazarını, ölçeklenebilir bir blokzincirini ve yerel tokenı karıştırmak. – $LIKE, Only1, hayranlara sevdikleri içerik oluşturucularla bağlantı kurmanın benzersiz bir yolunu sunar.

Official Website: https://only1.io/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Koinsaati Akademi: BSC Ağında Token Oluşturma Rehberi

Dogecoin (DOGE) ve Floki Inu Teknik Analizi | 22 Kasım 2021