in ,

Önemli Kripto Projelerinin Kilit Açılım Takvimi

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer bağış toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. 

Kilit açılımı gerçekleşecek projeler ile ilgili veri sağlayan Token Unlock, Ocak ayında çok sayıda altcoin’in kilidinin açılacağını duyurdu. 

Ocak ayı içerisinde kilitleri açılacak olan bazı önemli tokenler ise şöyle: 

  • Moonbeam Network (GLMR): Toplam arzın %4,61’ini oluşturan 15 milyon dolar değerinde 46.1 milyon adet GLMR kilidi 11 Ocak tarihinde açılacak. 
  • Aptos (APT): Yayına alınmasıyla birlikte çok konuşulan ve popüler bir proje haline gelen Aptos Network, toplam arzının %0,45’ini oluşturan yaklaşık 16 milyon dolar değerinde 4.5 milyon adet APT kilidini 12 Ocak’ta açacak. 
  • BitDAO (BIT): Toplam arzın %1.875’ini oluşturan yaklaşık 67 milyon dolar değerinde 187.5 milyon adet BIT kilidi 15 Ocak’ta açılacak. 
  • Apecoin (APE): Web3 sisteminin önde gelen platformlarından biri olan Apecoin’in toplam arzının 0.73’ünü oluşturan yaklaşık 28 milyon dolar değerinde 7.34 milyon adet APE kilidi ise 17 Ocak’ta açılacak. 
  • Axie Infinity (AXS): Veri platformunun sağladığı bilgilere göre son olarak Axie Infinity (AXS), toplam arzının %1.81’ini oluşturan yaklaşık 31 milyon dolar değerinde 4.8 milyon adet AXS token kilidi 23 Ocak’ta açılacak. 

Ocak ayı içerisinde yaşanacak bu token kilit açılışları, piyasalar ve ilgili tokenlerin değeri üzerinde önemli etkilere sahip. Yatırımcıların yaklaşan bu kilit açılımları hakkında bilgi sahibi olmaları, değerlendirmelerini buna göre yapmaları konusunda oldukça önem taşıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin 17.000 Dolar Seviyesini Geçebilecek mi?

Ethereum (ETH) Fiyatı 1.300 Doları Görebilir mi?